Başbakan Yeni Hükümet Sisteminin Ne Zaman Açıklanacağını Duyurdu!

Başbakan Binali Yıldırım katıldığı bir programda yeni hükümet sisteminin önümüzdeki hafta içinde açıklanmış olacağını söyledi. Gündeme dair açıklamalarda da bulunan Başbakan Yıldırımın konuşmalarında nelere yer verdi? Yeni hükümet sistemi için net bir tarih verdi mi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Başbakan Yeni Hükümet Sisteminin Ne Zaman Açıklanacağını Duyurdu!

Başbakan Binali Yıldırım Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 25. Genel Kurulu toplantısına katıldı. Katıldığı toplantıda gündeme dair açıklamalarda bulunan Başbakan Yıldırım'ın yeni hükümet sistemi ile ilgili açıklamalarının satır başlıkları da şu şekilde oldu: Seçimin döneminin artık bittiğini artık geçim döneminin olduğunu yeni hükümetin de 8 ya da 9 Temmuz da açıklanmış olacağını söyledi. Peki Yıldırım'ın açıklamalarının detaylarında neler yer aldı?

İŞTE BAŞBAKANIN YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ AÇIKLAMASI

Başbakan Binali Yıldırım Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) 25. Genel Kurulu toplantısına katıldı. Katıldığı toplantıda belki de umuma açık son konuşması olduğunu söyleyen Başbakan Binali Yıldırım bugüne kadar yaptıklarıyla, yapamadıklarıyla milletin kendilerini değerlendireceğini söyledi. 24 Mayıs 2016 tarihinde göreve gelmiş olduğunu önlerine koydukları bütün hedefleri gerçekleştirmenin gönül rahatlığı ile birlikte milletimin karşısındayım ifadelerini kullandı. Yeni hükümet sistemine de değinen Başbakan Binali Yıldırım seçim döneminin bittiğini artık geçim döneminin başladığını yeni hükümet sisteminin önümüzdeki hafta sonu açıklanmış olacağını, 8-9 Temmuz tarihlerinde yeni hükümet sisteminin açıklanmış olacağını ve yeni hükümet sisteminin 2023 hedeflerine taşıyacağını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 21:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE