Başbakan'dan Taşerona Beklenen Müjde!!! Kadro ne zaman verilecek ?

Başbakan Binali Yıldırım taşeron işçiler ne zaman kadroya geçirilmesi hususunda önemli açıklamalarda bulundu. İşte  Başbakan Binali Yıldırım tarafından TRT ekranlarında yapmış olduğu açıklamalar.

Başbakan'dan Taşerona Beklenen Müjde!!! Kadro ne zaman verilecek ?
16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına büyük bir hızla devam eden Başbakan Binali Yıldırım, referandum programları kapsamında TRT'nin Canlı yayın konuğu oldu. Başbakan Binali Yıldırım, taşeron işçileri ne zaman kadroya geçirilecek konusunda açıklamalar yaptı.

TAŞERONLARIN UMUDU KALMADI

Son zamanlarda iyiden iyiye taşeron işçilerinin umutlarının azaldığı kadrolaşma haberlerini ayyuka çıkmasından sonra başbakan Binali Yıldırım yapmış olduğu Açıklama ile bir kez daha taşeron işçilerin Yüreğine su serpti.Hükümet tarafından verilen taşeron işçilere kadro sözünün bir türlü yerine getirilmemesinin her fırsatta dile getiren işçiler, özellikle 16 Nisan referandum çalışmalarında bir kez daha kendilerine verilen sözlerin yerine getirilmesini istiyorlar. taşeron işçilerinin yapmış oldukları açıklamaları  bilindiği üzere hemen hemen hergün ajanslarda  yer almaya başlamıştı.

BAŞBAKAN AÇIKLADI

Başbakan Binali Yıldırım da 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında katılmış olduğu canlı yayında bu konu hakkında özel açıklamalar yaptı.

TRT ekranlarında  izleyicinin karşısına çıkan AK Parti Genel Başkanı ve başbakan Binali Yıldırım gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. uzun zamandır taşeronların beklediği Müjdeli Haber Başbakan Binali Yıldırım, tarafından canlı yayında geldi. Başbakan Binali Yıldırım, hem kamuda hem de çeşitli sektörlerde çalışmakta olan 800 bine yakın Taşeron işçinin bulunduğunu söyledi ve sözlerine Şöyle devam etti; “ bu konu önemli bir konu ve aciliyetinin bilincinde olduklarını en kısa süre içerisinde gerekenin yapılacağını ve çalışmalar devam ediyor”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü erdoğan
Şükrü erdoğan - 5 yıl Önce

3 yildir dinliyoz bu türküyu yenileri gelsin usandik hep ayni yontem cevir gazı yanmasin????

şaşkın
şaşkın - 5 yıl Önce

çevir gazı yanmasın- aman ali veli duymasın duymasın yalanı

METİNNNNN
METİNNNNN - 5 yıl Önce

HAHAHHAAA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR ÇALIŞMALARDA SONA GELİNDİ
ÇALIŞMALAR BAŞLADI
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
HAHAHAHAAHAHAHAAHAHA

Taşeron
Taşeron - 5 yıl Önce

icraat sayın başbakan icraat... söz bitsin artık

sss
sss - 5 yıl Önce

hep aynı calısmalar deva edıyor boyle bısey olabılırmı ya

Antika
Antika - 5 yıl Önce

Açız Aç. ayıptır bu maaşla geçim olmuyor.

D
D - 5 yıl Önce

Kadrolunun döner sermayesinden taşerona verınız

Avatar
Avatar - 5 yıl Önce

Chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu taseronla ilgili kadro çalışması yok demiş hükümet seçim malzemesi yapıyor taşeron işçileri demiş


SIRADAKİ HABER