Başbakan Binali Yıldırım Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı!

Başbakan Binali Yıldırım referanduma sayılı saatler kala bir milyona yakın kişiyi ilgilendiren taşerona kadro açıklaması yaptı.

Başbakan Binali Yıldırım Taşerona Kadro Açıklaması Yaptı!
16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referanduma artık sayılı saatler kaldı. Referandum öncesi taşeron işçileri kadro bekliyordu ancak görüşmelerin devam etmesi ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin referanduma kadar tatil edilmesinden dolayı çalışmalar ilerlemedi.

Bir milyona yakın taşeron işçi hükümet ve Maliye Bakanlığından müjdeli bir haber bekleyerek kadro istiyor. Referanduma saatler kala Başbakan Binali Yıldırım bir milyona yakın taşeron işçiyi ilgilendiren kadro açıklaması yaptı. Peki Başbakan Binali Yıldırım taşerona kadro hakkında ne söyledi? Tarih verildi mi?

KONUNUN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ

Başbakan Binali Yıldırım katıldığı televizyon programında yaptığı açıklamasında 800 bine yakın çeşitli kurumlarda istihdam etmekte olan taşeron işçinin olduğunu belirterek taşeron işçilerin çalışma imkanlarının kadrolu memurlardan daha zor olduğunu ve maaşlarının da düşük olduğunu bildiklerini belirterek konumunun önemini bildiklerini ve çalışmaların devam ederek iyileştirmeler, makul, adil bir sonuç inşallah olacak açıklamasını yaptı.

KADRO NE ZAMAN VERİLECEK

Başbakan Binali Yıldırım'ın taşerona kadro hakkında kamuoyuna neler duyurduğunu belirttik. Başbakan Binali Yıldırım malesef taşeron işçilere kadro ne zaman verileceğini duyurmadı. Referandum dan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi yeniden toplanacak ve çalışmaların tekrar yürütülmesi beklenmektedir. Şu an için kadronun ne zaman verileceğine ilişkin bir haber yok fakat bu sene içerisinde bir milyona yakın taşeron işçiye kadro verilmesi bekleniyor.

TAŞERON İŞÇİLERE KADRO HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin çftç
Hüseyin çftç - 3 yıl Önce

Yaşasın millet yaşasın Türkiye yaşasın ak parti Evet Evet Evet

Sss
Sss - 3 yıl Önce

İstanbul referandumda hayır dedi.yani adam yerine koymadıkları işçiden güzel bir tokat yediler.yazık oldu.artık kadro madro vermesinler

*
* - 3 yıl Önce

REFARANDUMDAN SONRA HANGİ SEÇİMDE VERECEKSİNİZ TAŞERON KKAROSUNU

TAŞERON
TAŞERON - 3 yıl Önce

SAYIN BAŞBAKANIMIZ TAŞERONA KADROYU VERİNİZ ARTIK DAYANACAK GÜCÜMÜZ KALMADI HASTANELERDE TAŞERON İŞÇİLERİNE KADROLU ÇALIŞANLAR KENDİ İŞLERİNİ BİZLERE YÜKLELEMLERİNDEN BIKTIK HASTANELERDE İSDARECİLER KADROLU ÇALIŞANLARI EZDİRMEMEK ADINA TAŞERONA YÜKLENMEKTEDİRLER ARTIK YETER SABRIMIZ KALMADI BİZLERİN HAKLARINI SAVUNAN YOK DÖNER SERMAYE TAŞERON İŞÇİLERİ OLARAK BİZLERDE FAYDALANMAK İSTİYORUZ ADALEET KADRO VERİLMEKLE YERİNE GELMİŞ OLUR REFARANDUM DAN SONRA KADROLU OLARAK ÇALIŞMK İSTİYORUZ

8
8 - 3 yıl Önce

BEKLİYORUZ TAŞERONA KADROYU

taseron
taseron - 3 yıl Önce

Ya şu taşerona kadro haberlerini artik kaldirin bence hiç heycan vermiyor kabak tadı veriyor artik

AHMET PEKMEZKÖPÜĞÜ
AHMET PEKMEZKÖPÜĞÜ - 3 yıl Önce

Biz TAŞERONLARIN tarafı belli ben devletimi seviyorum,ülkemi seviyorum bağımsızlığımı yeniden kazanmak istiyorum.
Yıllardır cuntacıların dayattığı bir yasayla yönetilmekten üçüncü sınıf olmaktan kurtulmanın fırsatı elimdeyken ben nasıl hayır derim.
Biliyorum ki şimdi Evet demezsem bir daha diyemeyeceğim.
O yüzden ;
Sonuna kadar EVET
Özgürlük için EVET
Demokrasi için EVET
Vatan için EVET
Geleceğimiz için EVET......
EVET....
EVET.....
EVET.....
EVET....

kemal
kemal - 3 yıl Önce

ASIL İŞE ASIL MAAŞ KADRO DERDİMİZ YOK ÇÜNKÜ BİZ PERFORMANSLARIMIZI ASLA GERİYE ATMADIK HÜKÜMETE BUNU ANLATAMADIK YA SÖYLEYECEK BİRŞEY BULAMIYORUZ