Bankalardan Promosyon Müjdesi! Bin 100 TL İkramiye Ne Zaman Ödenecek?

Emekli maaşlarının banka anlaşması bu yıl yenileniyor. Bankalarla yapılacak anlaşmalar sonrasında her emekliye bin 100 TL ye kadar promosyon verilecek.Detaylar haberdedir.

Bankalardan Promosyon Müjdesi! Bin 100 TL İkramiye Ne Zaman Ödenecek?

Birçok emeklinin merakla beklediği emekli maaşlarında promosyon uygulaması ile emekli maaşlarının bankalar arası aktarılması sonucunda emekliler en fazla avantajı sunan bankaları tercih ederek emekli maaşlarını o bankadan almaktadır. Buna göre ilgili banka promosyonları 2017 yılında belirlenmiş olup bugüne kadar bir artış görülmemişti. Bu yıl sonunda ilk taahhütler bitecek olup binlerce emekliyi ilgilendiren taahhütler bu yıl sonundan sonra güncellenecek olup 2020 yılında banka promosyonlarında artış görülüyor. 8 Bankadan bin 100 TL’ye kadar promosyon müjdesi veriliyor.

Bankaların Teklifleri Neler?

En son 2017 yılında imzalanan banka taahhütleri bu yıl sonunda bitiyor. İlk taahhütler sonrasında ise bankaların promosyon ve diğer avantajlı fırsatlarında güncellemeye gitmesi bekleniyor. 2017 yılında bankaların emeklilere verdiği promosyon tutarları şu şekildeydi.

Akbank tarafından 450 TL, Yapı Kredi: 450 TL, İş Bankası: 450 TL, Fibabanka: 330’dan başlayarak 500 TL, TEB : 450 TL’DEN 1000 TL’ye kadar, Şekerbank: 450 TL, QNB Finansbank: 700 TL’ye kadar promosyon, Garanti BBVA: 450 TL, Denizbank: 450 TL, İş Bankası: 450 TL ve ING Bank: 450 TL şeklinde sunulmuştu. Aynı zamanda bazı bankalar yanında yakınını getirmesi durumunda 100 TL’den 125 TL’ye kadar ödeme de yapılmaktadır.

Kimler Yararlanacak?

İlgili banka promosyonlarından tüm emekliler yararlanabilmektedir. Bu noktada maaşlarını özel ya da kamu bankalarına taşıyan emeklilere bu promosyonlar sunulmaktadır. Özellikle maaşların kendi kurumlarına taşınmasını isteyen bankalar 1000 TL’ye kadar çıkan promosyon veya diğer banka işlemlerinde avantajlı fırsatlar sunabilmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE