Banka Görevlisi Zimmetine Para Geçirdiği İddiasıyla Tutuklandı!

Konya'nın Ereğli ilçesinde bir bankada yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında can kaybı yaşanmadı. Yangının çıkış nedeni olarak banka görevlisinin zimmetine para geçirdiği ve anlaşılmaması için Bankanın bodrum katında yangın çıkardığı bildirildi.

Banka Görevlisi Zimmetine Para Geçirdiği İddiasıyla Tutuklandı!

Konya'nın Ereğli ilçesinde  bir bankada yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında can kaybı yaşanmadı. Yangının çıkış nedeni olarak banka görevlisinin zimmetine para geçirdiği ve anlaşılmaması için Bankanın bodrum katında yangın çıkardığı bildirildi.

BANKA'DA YANGIN


Ereğli ilçesinde zimmetine para geçirdiğinin  anlaşılmaması için çalıştığı bankanın Bodrum katında yangın çıkardığı iddiasıyla  gözaltına alınan banka görevlisi tutuklandı.Gözaltına alınan Özgür V, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye  sevk edildi. Şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Ereğli ilçesinde bir banka görevlisi, zimmetine para geçirdiğinin  anlaşılmaması için çalıştığı bankanın bodrum katında yangın çıkardığı iddiasıyla  gözaltına alınmıştı.

"KOLONYA DÖKÜP YANGIN ÇIKARDI"


Gözaltına alınan şüphelinin, emniyetteki ifadesinde 900 bin lira, 50 bin avro ve 50 bin doları zimmetine geçirdiğini, paraları yanmış gibi göstermek amacıyla kolonya döküp yangın çıkardığını söylediği öğrenildi.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 23:05
YORUM EKLE