Bakan Veysel Eroğlu Personel Alımı Açıklaması Yapmıştı! İlan Ne Zaman  Yayımlanacak

Geçtiğimiz gün Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu personel alımı hakkında duyuru yapmıştı. Peki ilan ne zaman yayımlanacak.

Bakan Veysel Eroğlu Personel Alımı Açıklaması Yapmıştı! İlan Ne Zaman  Yayımlanacak
Bilindiği üzere Orman ve Su İşleri Bakanlığı her sene olduğu gibi bu sene de personel alımı yapacak. Bu sene orman mühendisleri Bakanlıktan daha fazla kadro bekliyor. Ancak bakanlıktan her hangi bir personel alımı sayısına ilişkin duyuru yapılmamıştı.

Geçtiğimiz gün Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu personel alımı açıklaması yaparak adayları umutlandırmış ve alımların önümüzde ki günler içerisinde açıklanacağını belirtmişti. Fakat halen bir duyur yapılmadı.

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANACAK

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu personel alımı hakkında yaptığı açıklamasında her sene alım kontenjanlara yönelik kadronun hükümet tarafından belirlendiği ve kendilerine iletilerek kendilerinin ise bu alıma ilişkin ilanı kamuoyuna duyurduklarını belirtmişti.

Alımlar hakkında tarih konusunda ise Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu herhalde önümüzde ki günlerde açıklanacak ifadesini kullanmıştı. Ancak henüz ilan yayımlanmadı. Peki ilanlar ne zaman yayımlanacak.

Şu an için Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel alımı ilanının ne zaman yayımlanacağı hakkında her hangi bir tarih yok fakat Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu önümüzde ki günler de herhalde açıklanacak ifadesini kullanması ile önümüzde ki günlerde ilanın kamuoyuna yayımlanması beklenmektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

teşekkürler orman mühendislerinin sesini duyurduğunuz için inşAllah bir an önce kadro müjdesi verilir :)

atama bekleyen mühendis
atama bekleyen mühendis - 3 yıl Önce

orman mühendisleri kadro müjdesi bekliyor artık bakanımızdan KPSS yapılalı 10 ay geçti şu ana kadar sadece 9 kişi alındı oda mülakatla artık iyi sayıda bir alım bekliyoruz

orman mühendisi
orman mühendisi - 3 yıl Önce

umarım bu hafta içi bakanlığımız bir açıklama yapar orman mühendisleri kadro müjdesi bekliyor bakanımızdan

atamabekleyen ormanmüh
atamabekleyen ormanmüh - 3 yıl Önce

Sn Bakanımızdan atama bekleyen binlerce orman mühendisine müjde vermesini bekliyoruz ????????????

Orman müh
Orman müh - 3 yıl Önce

Hala bir açıklama yapılmadı ne zaman yapılacak açıklama orman mühendisleri bekliyor bir an önce açıklansın lutfen

ORMAN MÜHENDİSİ
ORMAN MÜHENDİSİ - 3 yıl Önce

Ülkemizin orman mühendisine ihtiyacı varken neden atama sayısı az? Orman Mühendisi demek GELECEK ,Orman Mühendisi demek HAYAT değil mi. Mesleğini severek yapmak isteyen çok insan var. Lütfen atama sayısını arttıralım. SESİMİ DIYACAĞINIZA EMİNİM.