Bakan Soylu ABD Büyükelçiliğine Yapılan Saldırıyı Değerlendirdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ABD büyükelçiliğine yapılan saldırıdan sonra açıklamada bulundu. ABD büyükelçiliğine yapılan saldırı sonrasında “araç kaçmış, arkadaşlarımız aracın izinden araç içindeki kişilere ulaşmaya çalışmaktadır” açıklamasını yaptı.

Bakan Soylu ABD Büyükelçiliğine Yapılan Saldırıyı Değerlendirdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu üzerinden yeni bir açıklama geldi. Bakan Soylu yaptığı açıklama içerisinde ABD Büyükelçiliğine yapılan saldırı hakkında; “Arkadaşlarımız kaçan kişileri araç ve araç içerisindeki kişiler ile ulaşmaya çalışmaktadır” açıklamasını yaptı.

BAKAN SOYLUNUN AÇIKLAMALARININ DEVAMI

Saat 05.30 itibariyle bir saldırı yapıldı. Arkadaşlarımız o saat itibariyle hem teknik hem de analiz olarak araştırma yaparak araç içerisinde bulunan kişilere ulaşmaya çalışıyor, açıklamalarında bulundu. Biz bu zamana kadar bu tür olayları dikkatli bir şekilde çözdük. Bu olayın üzerine gerçekleşen olayın bir provokasyon mu yoksa maalesef adi bir vaka mı bunu soruşturmanın sonucunda anlaşılacağı belirtildi. Olayın çözümünden sonra gerekli açıklama basına yapılacaktır.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2018, 10:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE