Bakan Recep Akdağ Müjdeledi! Taşerona Kadro Geliyor Mu?

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Erzurum'da katıldığı işçi ve emekçiler bayramında taşeron işçilere müjdeli bir haber verdi. Taşerona kadro geliyor mu?

Bakan Recep Akdağ Müjdeledi! Taşerona Kadro Geliyor Mu?
Ülkemizde istihdam etmekte olan bir milyona yakın taşeron işçisi çalışma yapılarak kamuya kadrolu olarak girmeyi istemektedir. Söz konusu taşeron işçilere kadro konusu dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu'ndan beri görüşmeleri süren önemli bir konudur.

Dün 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı kapsamında yurdun dört bir yanında kutlamalar yapılırken taşeron işçiler kadro isteklerini sloganlar atarak tekrar duyurdu. Erzurum'da yapılan kutlamalara Sağlık Bakanı Recep Akdağ'da katıldı ve taşeron işçilere müjdeli bir haber verdi. Kadro geliyor mu?

MESAJINIZ ALINDI TALEBİNİZİ İLETECEĞİM

Erzurum'da düzenlenen 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramına Sağlık Bakanı Recep Akdağ'da katıldı. Taşeron işçiler kadro istiyoruz sloganları üzerine Bakan Recep Akdağ taşerona kadro istiyorsunuz mesajınız alındı diyerek. Sözlerini mesajınız Bakanlar Kuruluna ve Başbakanımıza iletilecektir şeklinde devam etti.

BAKANLAR KURULUNDA GÖRÜŞÜLECEK

Bilindiği üzere taşerona kadro konusu bakanlar kurulunda görüşülecek ve bu görüşme de taşeron hakkında değerlendirmelerin yapılacağı Sağlık Bakanı Recep Akdağ tarafından yenilenmiş oldu. Bakan Recep Akdağ taşerona kadro konusunu Başbakan Binali Yıldırım'a ve Bakanlar Kurulu toplantısına taşıyacak. Bakanlar Kurulu toplantısının yapılması ile taşeron işçilere kadro verilmesi ve taşeron yasası görüşmeleri hakkında takvim çalışması yapılacaktır. Toplantının ardından yapılacak basın açıklaması taşeron işçiler tarafından takip edilecek en önemli gelişmeler arasında yer almaktadır.

TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2017, 11:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Taşerano kadro değil insani davranılmasını istiyoruz kadro verilmesi haksızlık olur milyonlarca kişi kpss ye girerken kamuya liyakata dayanarak elaman alınmalı ama taşerona insanca davranılmalı

yeliz
yeliz - 4 yıl Önce

sayın bakanım ben kps 80 puan aldım 2 senedir atanamadım benim arkadaşlarım 73 puanla atanıyo

banu
banu - 4 yıl Önce

att çckça al bakanım 2 senedir att alımı yok bizler 2 senedir maduruz

çetin
çetin - 4 yıl Önce

O süreci de yakından takip edeceğiz.” dedi. Allah aşkına böyle bir geçiştirme olurmu sanki Avrupa birliğinde görüşülüyor taşeron konusu

TAŞERON
TAŞERON - 4 yıl Önce

TAŞERON ŞİMDİDE SAĞLIK BAKANI 1 MAYISTA BAKANLAR KURULUNA TAŞERONU BAŞBAKANA SÖYLEYECEMDEDİ BAKANLAR KURULUNDA GÖRÜŞÜLMEDİ REFARANDUMDA CUMHURBAŞKANIMIZ TAŞERON TALİMATI VERDİ BAŞBAKAN TALİMAT VERDİ BAKANLAR KURULUNDA HALEN YOK TAŞERON KİME GÜVENECEK 2 YILDIR SÜREKLİ OYALAMA

eda
eda - 4 yıl Önce

sayın bakanım att alımı az oluyo o zaman bizide hemşire sıfatına alın kafayı bozacam yaaaaaa

Vatan
Vatan - 4 yıl Önce

O süreci de yakından takip edeceğiz.” dedi. vah vah vah

elçin
elçin - 4 yıl Önce

hersene 50 bih saglık personeli alırdı devlet 2 senedir seçimden buyana alım durdu


SIRADAKİ HABER