Bakan Müjdeledi! 2 Bin 500 Personel Alımı Başbakanlığa Gönderildi

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik yaptığı açıklamasında 2 bin 500 personel alımının Başbakanlığa iletildiğini duyurdu.

Bakan Müjdeledi! 2 Bin 500 Personel Alımı Başbakanlığa Gönderildi
Faaliyetlerini sürdürmekte olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı açık pozisyonları içni her sene personel alımı gerçekleştirmektedir. Bu sene Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının hangi pozisyonlar için toplam kaç kişilik personel alımı yapacağı merak ile beklenirken Bakan Faruk Çelik 2 bin 500 personel alımında ısrarcıyız açıklaması yapmıştı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten 2 bin 500 kişilik personel alımı konusunda yeni açıklamaların gelmemesi ile alımların iptal olup olmadığı soruları sürekli olarak sorulmaya devam ederken sonunda bir müjdeli haber daha geldi ve yapılan açıklama da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2 bin 500 personel alımının Başbakanlığa iletildiği duyuruldu.

BAŞBAKANLIĞA İLETİLDİ

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik bakanlığın personel alım talepleri ve gelişmeleri konusunda mecliste önemli açıklamalar da bulundu. Buna göre Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik 2 bin 500 personel alımı konusunu Başbakanlığa iletildiğini duyurarak adaylara müjdeli bir haber verdi.

ONAYLANIRSA ALIM YAPILACAK

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik sene başından beri 2 bin 500 kişilik personel alımı için ısrarcıyız açıklamaları yapmaya devam ediyordu ve sonunda bir müjdeli haber daha geldi. Alım ilanının Başbakanlığa iletilmesi adaylara adeta umut ışığı olmuş durumda ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2 bin 500 memur personel alımı Başbakanlık tarafınca onaylanırsa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 500 memur alımı yapması bekleniyor.

TÜM ATAMA İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ
Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2017, 13:15

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Son
Son - 3 yıl Önce

Her kurum alım yaptı gthb çok önemli kurum olmasına rağmen alım olmaması içler acısı...