Bakan Müjdeledi! 10 Bin Polis Alımı Yapılacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu müjdeli haberi vererek 10 bin polis alımı daha yapılacağını müjdeledi. Peki ne zaman yapılacak.

Bakan Müjdeledi! 10 Bin Polis Alımı Yapılacak
Bilindiği gibi uzun zamandır polis olmak isteyen adaylar Emniyet Genel Müdürlüğünün yeni alım ilanı yayımlamasını bekliyor. Konu hakkında açıklama yapılmadığı için alımların ne zaman alımların yapılacağı konusunda bilgi yoktu.

Bugün İçişleri Bakanı Süleyman Soylu polis olmak isteyen adaylara müjdeli bir haber verdi. Yaptığı açıklamasında 10 bin polis alımı daha yapılacağını belirtti. Peki detaylar nedir? Alımlar ne zaman yapılacak ve en önemli konulardan bir tanesi olan aranan şartlar ile bayanlara kadro ayrılacak mı sorularının cevabı bekleniyor.

SÜLEYMAN SOYLU DUYURDU

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Karaman Polis Meslekyüksekokulunda ki mezuniyet törenine katıldı. Mezun olan adaylar sahaya inerken bu adaylara pek çok konu hakkında Süleyman Soylu bilgi verirken yine yeni polis alım ilanı bekleyenlere de müjdeli bir haber verdi.

10 BİN POLİS ALIMI YAPILACAK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu polis alımı bekleyen adaylar 10 bin polis alımı daha yapılacağını ve 10 bin polis alımı süreci içerisinde olduklarını belirterek 10 bin Polis Özel Harekat alımı sürecinin de devam ettiğini ve halen mülakatların sürdüğünü duyurdu.

KADINLARA KONTENJAN AYRILACAK MI

Süleyman Soylu 10 bin polis alımı yapılacağını duyurdu. Peki kadınlara kontenjan ayrılacak mı? Bu konu hakkında henüz detaylı bilgi yok ancak en az bin kişilik kadınlara kontenjan ayrılacağı beklenmektedir. Kimlerin başvuru yapabileceği konusunda ise bilgi yok.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
berk
berk - 4 yıl Önce

sayin bakanim lütfen yaş sinirini esnetin bu alimlara 1989 dogumlularda katilabilsin