Bakan Gül 15 Bin Personel Alımı İçin Sosyal Medyadan Müjde Verdi!

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül sosyal medya hesabından 15 bin personel alımı açıklaması yaptı. İnfaz ve koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi, mübaşir, psikolog, sosyal çalışmacı, ceza infaz kurumu katibi, sağlık memuru, teknisyen, şoför, mühendis unvanlarında memur alımı yapılacak. İşte Açıklama..

Bakan Gül 15 Bin Personel Alımı İçin Sosyal Medyadan Müjde Verdi!

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Bakanlığın personel açığını giderilmesi için 24 farklı unvanda 15 bin memur alımı yapılacağını açıkladı. Bakan Gül sosyal medya hesabından müjdeyi veri. Yapılan açıklamada Adalet teşkilatının yapılacak alımlarla daha da güçleneceğini belirtti. 15 bin sözleşmeli memur alımı için yapılan açıklama ve personel alımının ne zaman yapılacağına dair açıklama..

Adalet Bakanlığın resmi internet sitesi ile Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda 2018 yılı içinde 15 bin memur alımı yapılacağını, personellerin Bakanlık merkez ve taşra teşkialatlarında bulunan birimlerde görevlendirileceğin, yapılacak alımlarda toplam 24 unvan bulunduğu açıklandı.

BAKAN GÜL MÜJDEYİ VERDİ!

Adalet Bakanı Gül yaptığı açıklamada 15 bin gencimizle adalet teşkilatımızı güçlendireceğiz. Tüm gençlerimize hayırlı olsun dedi. 

ADALET BAKANLIĞINA HANGİ UNVANLARDA ALIM YAPILACAK.

Yapılacak olan unvanlar da belli oldu. Buna göre İnfaz ve koruma memuru (Gardiyan), Katib, (ceza evi katibi-adliyelerde zabıt katibi, icra katibi), mübaşir (adliyelerde görev almak üzere), psikolog, sosyal çalışmacı,  sağlık memuru, teknisyen, şoför, mühendis unvanlarında olmak uzere toplam alım yapılacak olan unvan sayısı ise 24 olacak. 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 00:44

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
yildiz
yildiz - 1 yıl Önce

Yine 35 yas siniri vardir kpss ye giriyoruz yuksrk puan aliyoruz ama surekli onumuze bir yas baraji.bizimde rakiplerimizle bile yarisma hakkimiz olmuyor bu yas siniri ne zaman kaldirilacak umarim bu sinavda olmaz

veliii
veliii - 1 yıl Önce

İlan biran once cikmali puanlarımız yanmamalı

Asıl ve soylu
Asıl ve soylu - 1 yıl Önce

Şu hale bak hala kâtip diyor hemde bakan ulan katiplikmi kaldı cahil adam katip dedijlklerin bilgisayar işletmenliği yapıyor bu adamlar ortaçağda yaşıyoruz.

mehmet güneş
mehmet güneş - 1 yıl Önce

iş ariyorum iş bulamıyorum allah rizasi için yardimci olun ben akparti teşkilatı yim okadar insanlar hizmet yaptim bir iş bulamıyorum

Sosyolog
Sosyolog - 1 yıl Önce

Ama nezaman tarih bellimi

Sefer yıldız
Sefer yıldız - 1 yıl Önce

İnşallah KPSS şartı olmaz vede yaşı 35 bitmemiş olur doldurmamış olur

Ziraat teknikeri
Ziraat teknikeri - 1 yıl Önce

Tarla bitkileri tekniker alımı yapılsın artık 83 puan çöpe gidecek. Alım yapmayacaktınız madem bölüm açmasaydınız!!!!!!!!!!!!!

Hasan
Hasan - 1 yıl Önce

Alımlar seçimden önce olur mu