Bahçeli'den İdam Açıklaması İdam Geri Mi Geliyor?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli çocuk istismarcıları için en ağır cezaların uygulanması gerektiğini idam kararı getirilecek olursa sonuna kadar destekleyeceklerini açıkladı. Peki Bahçeli açıklamalarının detaylarında nelere yer verdi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Bahçeli'den İdam Açıklaması İdam Geri Mi Geliyor?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeliden bir son dakika açıklaması geldi. Sosyal medya üzerinden açıklamasını yayımlayan Devlet Bahçelinin açıklamalarının satır başlıkları ise şu şekilde oldu: Çocuklara yönelik cinsel istismarda bulunan kişilere en ağır cezaların verilmesinin gerektiğini söyleyen Devlet Bahçeli idam kararının verilmesi halinde sonuna kadar destekleyeceklerini açıkladı.

DEVLET BAHÇELİNİN AÇIKLAMALARININ DETAYLARI

Sosyal medya aracılığı ile açıklamalarını yayımlayan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçelinin açıklamaları şu şekilde oldu: Dün elektrik direğinin altında cansız cesedi bulunan minik Eylül hakkında açıklamalarda bulundu.Caydırıcı cezaların olması gerektiğini söyleyen Devlet Bahçeli çocuklar sürekli istismar ediliyorsa, sürekli öldürülüyorlarsa sözün geçerliliğinin artık bittiğini her şeyin anlamını artık yitirdiğini çocuğa güçlerini yettirenlerin, istismar edenlerin, hayvanların canına kıyanların yaşama hakkı var mıdır? dedi ve sözlerine şu şekilde devam etti. Tecrit ise tecrit, idam ise idam, en ağır cezaysa en ağır ceza alçak barbarlara reva olduğunu hak ettikleri akıbetlerin de belli olduğunu, akıbetleriden kaçamayacaklarını korkaklıklarının barbarlıklarının hıyanetlerinin sonuçlarına her türlü katlanacaklarını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Anne
Anne - 4 yıl Önce

İdam artik gelsin sırada bizim evlatlarimizmi var kim verecek hesabını cezaevlerinde yiyip içim yatacaklar bunların sonu idam olmalı sıra bizlere gelmeden

Baba
Baba - 4 yıl Önce

İdam gelmezse akp e oy yok...