Bağımsız Aday Büfeden Konuşma Yaptı Kimse Dinlemedi

Milletvekili adayının seçim konuşması yaptığı yer görenleri şaşırttışaşırttı. Büfeden halka seslenen Bursa'dan bağımsız milletvekili Ali Osman Demirtaş'ı kimse dinlemeye gelmedi. Çay bahçesinin camlarına posterlerini asan Ali Osman Demirtaş, camdan halka seslendi.

Bağımsız Aday Büfeden Konuşma Yaptı Kimse Dinlemedi

Milletvekili adayının seçim konuşması yaptığı yer görenleri şaşırttışaşırttı. Büfeden halka seslenen Bursa'dan bağımsız milletvekili  Ali Osman Demirtaş'ı kimse dinlemeye gelmedi. Çay bahçesinin camlarına posterlerini asan Ali Osman Demirtaş, camdan halka seslendi.

BÜFEDEN VATANDAŞLARA SESLENDİ


Bursa bağımsız milletvekili adayı Ali Osman Demirtaş, Eski İnegöl Devlet Hastanesi meydanındaki çay bahçesine ses sistemi kurdu. Çevreye posterlerini asan Demirtaş, konuşma yapmak için bir büfenin içine girdi.
Büfenin pencereden konuşarak İnegöllülerden destek isteyen Demirtaş, şöyle şunları söyledi:

BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI

" Bağımsız milletvekili adayı olarak karşınızdayım. Ne yaparız size. Yapılacak şeyi söylemek lazım. Bizim paraya maaşa ihtiyacımız yok elhamdülillah. Bize verilecek 15 bin lirayla 15 tane ilçeden birer büro tutup, bu bürolara asgari ücretle birer kişi koyup ve İnegöl'deki veya başka şehirdeki olan arkadaşlarım dert ve temennilerini, yapamadıkları işlerini bildirecekler. Biz de bunları toplayacağız. 15 günde bir bakacağız. Gideceğiz Ankara'ya meclise gündem dışı söz alarak, 'Ey arkadaşlar hani siz dürüsttünüz, yani siz Müslüman'dınız, hani siz etiktiniz? İnegöl'deki Hasan bilmem kim oğlu böyle bir haksızlığa uğramış. Bu yakışıyor mu? 550 kişinin içerisinde hiç insaflı insanınız yok mu?' dediğimiz zaman da herhalde 550 kişi arasında 10 kişi çıkacaktır, yardımcı olacak. Bu iş olur arkadaşlar.''
Demirtaş'ın konuşma yaptığı alanda hiç kimsenin olmaması, çevrede sadece sivil polis bulunması dikkat çekti.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 23:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE