Ayyıldız Tim: Corona Aşısı Bulundu, 2 Haftaya Türkiye Rahat Edecek

Ayyıldız Tim tarafından yapılan açıklama da corona virüs aşısının bulunduğu ve iki haftaya Türkiye için güzel şeyler yaşanacağı ifade edildi.

Ayyıldız Tim: Corona Aşısı Bulundu, 2 Haftaya Türkiye Rahat Edecek

Türkiye 11 Mart tarihinden bu yana corona virüs ile mücadele etmeye devam ederken son yapılan duyuruda binden fazla kişinin corona virüsü salgınına kapıldığı belirtildi. Virüs için Sağlık Bakanlığı önemli önlemler almaya başlarken Ayyıldız Tim bugün tüm resmi sosyal medya hesaplarından corona virüsüne ilişkin çok önemli bir duyuru yaptı ve bir çok kişi yorumlar ile yapılan paylaşımı destekledi. Açıklama da corona aşısının bulunduğu Türkiye için güzel şeyler olacağı dile getirildi.

Salgın Sırasında Çin Buldu

Ayyıldız TİM tarafından yapılan duyuruda virüs için önemli belgelerin sızdırıldığı ve devlet konuşmalarına bakıldığında Çin Halk Cumhuriyetinin salgın sırasında corona virrüsünü etkisiz hale getirecek aşıyı bulduğunu ve insanlarını bu şekilde salgından koruduğunu duyurdu. Türkiye için 15 - 20 günlük süre zarfında güzel şeyler olacağını ve herkesin bu süreye kadar tedbirli olmaya devam etmesi gerektiği belirtildi. Öte yandan Ayyıldız Tim Çin'in neden virüsü hemen piyasaya sürmediğini de dile getirdi.

Çin Virüsün Yayılmasını Bekliyor

ABD ile AB'nin Çin üzerindeki oyunu olan corona virüsten Çin'in kurtulduğunu ancak büyük ekonomik yara aldığını belirten Ayyıldız Tim, Çin'in bir nevi ABD ile AB'den intikam aldığını, virüsün iyice yayılmasını beklediği ve yayıldıktan sonra virüsü piyasaya sürerek ekonomisine büyük fayda sağlamayı amaçladığını dile getirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melis
Melis - 3 yıl Önce

Ay yıldız tim ne Ya , delirdiniz mi paylaştığınız seye bakın. Aslı astarı olmayan asparagas haber,kaynağınıza bakın bi düşünün

heklendin
heklendin - 3 yıl Önce

ayyıldız tim ne ya gitsinler kumda oynasınlar :)

Ezgi
Ezgi - 3 yıl Önce

Ay yildiz tm hep vardi arkadaslar .hack team , ay yildiz diyorsa kuvvetli muhtemel dogrudur.

Gökhan ışık
Gökhan ışık - 3 yıl Önce

Devlet açıklamıyorda ay yildiz tim açıklıyor he bırakın şu çapulculari hayatları yalan siz devlete inanın

Tufan
Tufan - 3 yıl Önce

Kaynak götü

Aklınız yetmiuo
Aklınız yetmiuo - 2 yıl Önce

Ayyıldız tim ülkenin en iyi hacker gurubu ve abd hackerleride bu bilgileri cinden sızdirdi acin bakın biraz