Askerlik Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Jandarma Genel Komutanlığı askerlik ve KPSS şartsız uzman çavuş, uzman erbaş rütbeli Jandarma Özel Harekat JÖH alımı ne zaman yapılacak? JÖH alımı tarihi açıklandı mı?

Askerlik Şartsız Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdürmekte olan Jandarma Genel Komutanlığı açık olduğunu tespit ettiği pozisyonlar için çok sayıda askeri personel alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre adayların en yoğun rağbet gösterdiği ilanlardan bir tanesi uzman çavuş, uzman erbaş rütbeli Jandarma Özel Harekat JÖH alımlarıdır.

Geçtiğimiz senelerde açığın olması ve kapatılması gerektiğinden dolayı sık sık ilanlar yayımlanmaktaydı. İşin Olsa ekibi olarak bizler dahi JÖH ilanlarına yetişemiyorduk ve ilanların birisi bitiyordu diğeri başlıyordu ancak bu sene aylar geçmesine rağmen halen uzman çavuş ve uzman erbaş alımı ilanı yayımlanmadı. Peki JÖH alımı ne zama yapılacak?

JÖH ALIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS ve askerlik şartsız yayımlanmakta olan Jandarma Özel Harekat JÖH oldukça yoğun rağbet görüyor ancak 2018 yılının Nisan ayını dahi yarıladık fakat halen Jandarma Genel Komutanlığı ilan yayımlamadı. Buna göre JÖH branşında açık olduğu için alımların bu sene de mutlaka devam etmesi bekleniyor ancak ne zaman alımlar yapılacak bu konu hakkında tarihi olarak bir bilgi yok.

Önümüzdeki süreç içerisinde alım ilanının yayımlanması ve tek bir alım değil birden fazla ilanın yayımlanarak 2018 yılı içerisine de binlerce kişilik uzman çavuş ve uzman erbaş rütbeli Jandarma Özel Harekat JÖH askeri personel alımlarının yapılması bekleniyor. JÖH ilanları yayımlandıkça İşin Olsa ekibi olarak sizleri konu hakkında bilgilendireceğiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDAN HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ?
Anlık Bildirim: Mobil Uygulamamızı İndirin
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet
Muhammet - 4 yıl Önce

Arkadaş yılın başından beri hergün bakıyorum açılsın artık şu basvurular

Anadolulu
Anadolulu - 4 yıl Önce

Bu sene alım tarihleri tam olarak ne
zaman başlayacak. Bilen birisi cevaplarsa iyi olur.

Tolga can
Tolga can - 4 yıl Önce

Biran önce alımlar başlasın

Özcan
Özcan - 4 yıl Önce

99 luyum 2018 de 99 lular jöh başvurabilirmi.

sivil 1453
sivil 1453 - 4 yıl Önce

jandarma alımlarında neye göre yapıyorlar 4 sene 5 sene sözleşmli erlik yapanları eylül ekim ayına bırakıyorlar veya eliyorlar askerden kaçanları aşayiş yapıyorlar böyle adalettin hakkımı helal etmiyorum

Remzi Çelik
Remzi Çelik - 4 yıl Önce

Lise mezunu tutturdular bi zaman önce şimdi ilk okul mezunu yaptınız ama yaşa takılıyoruz bu işe bi çözüm bulunmalı artık 1989 doğumluyum ama yaşa takılıyoruz

Faruk
Faruk - 4 yıl Önce

Allim ne zaman ollcak ben 27 yasındayım benı allırlarmı askerlıyımı komando ollarak yatım ben

Murat
Murat - 4 yıl Önce

Ne zaman açılacak