Asgari Ücret İçin Son Dakika Açıklaması!!!

Uzun zamandır herkesin beklemiş oldu asgari ücret açıklaması geldi. 2018 yılında asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret tespit Komisyonu 2018 yılı asgari ücretinin belirlenmesi için son kez toplandı.

Asgari Ücret İçin Son Dakika Açıklaması!!!

Asgari ücret için merakla beklenen tarih belli oldu. 29 Aralık 2017 tarihinde Asgari ücretin ne kadar olacağı açıklanacak.

Milyonlarca işçinin merakla beklediği asgari ücret açıklaması sonunda geldi. asgari ücret Komisyonu son kez toplanarak, 2018 yılında verilmesi planlanan Asgari ücretin ne kadar olacağını son kez görüştüler. 2018 yılındaki asgari ücreti ne kadar olacağını belirleyecek olan tespit Komisyonu, görüşmelerde sonra geldi. 22 Aralık 2017 Cuma günü 3. kez bir araya gelerek toplanan komisyon, 2018 yılı asgari ücret oranı için bir karar alamamıştı.

Peki merakla beklenen 2018 yılı asgari ücret ne kadar olacak? Milyonlarca işçinin gözü kulağı asgari ücret Tespit Komisyonundan çıkacak kararı odaklanmış durumda. Asgari ücret ile geçimini sağlamaya çalışan milyonlarca kişi, kendilerine verilecek mutlu bir haberi beklerken, bu beklentileri karşılayacak açıklamalar gelecek mi?

29 Aralık Cuma günü 2018 yılı asgari ücretin ne kadar olacağı resmen açıklanacak. 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2017, 20:37
YORUM EKLE