Asayiş Uzman Erbaş Alımlarında Yeni Gelişme! Eğitimler Tamamlandı!

Jandarma Genel Komutanlığı uzman erbaş kadrosundaki askeri personel alımlarında son gelişmeler neler? Lojistik uzman erbaş alımlarında başvurular devam ediyor. 29 kasıma kadar devam edecek başvuruların sonrasında Asayiş branşında alımlar yapılması bekleniyor.

Asayiş Uzman Erbaş Alımlarında Yeni Gelişme! Eğitimler Tamamlandı!

Jandarma Genel Komutanlığına bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere çok sayıda uzman erbaş alımlarına başvurular devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde açıklanan Sahil Güvenlik Akademisi ile Jandarma Genel Komutanlığına bağlı Lojistik branşında 12 farklı kadrodaki uzman erbaş alımlarında başvurular devam ediyor. İlkokul mezunu çok sayıdaki alım ilanına erişmek için tıklayın. Ayrıca  1457 kişilik erbaş alımından sonra Asayiş Uzman Erbaş alımlarının yapılması beklenmekte. Asayiş uzman erbaş alımlarında ne kadar askeri personel alımı beklendiğine iliştin son gelişmeler için tıklayın

UZMAN ERBAŞ ALIMLARI;

Lojistik uzman erbaş alımlarında başvurular devam ediyor. 29 kasıma kadar devam edecek başvuruların sonrasında Asayiş branşında alımlar yapılması bekleniyor. Önceki dönem eğitimlerine devam eden erbaş personellerinden asayiş sınıfında 2 Bin 646 kişi yemin törenin ardından görevlerine başlayacaklar. Bu eğitimlerin tamamlanması ile yeni ilanların açıklanması ile devam edebilir. İşin olsa ekibi olarak resmi bir açıklama yapılır yapılmaz detayları aktarmaya devam edeceğiz. Bunun için;  işin olsa mobil uygulamasını indirmeyi unutmayın.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 15:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 2 yıl Önce

2017/10 doktor mağduru oldum yalnız sınava giderken Allah komutanlardan razi olsun bizlere çok yardımcı oldu inşAllah 2018 aralık ayında olacak asayiş uzman erbaş sınavında da yine yardimci olurlar çünkü bu benim son şansım yaş olarak kaybediyorum inşAllah bu sefer yine kazaniriz komutanlar bize tolerans tanır.2019 yılında yeni alımlarda ise Umarız yaş konusunda bir düzenleme getirilir

Furkan
Furkan - 2 yıl Önce

1 Ocak 2019 20 Yaşından Gün Almış isteyecekmi

Ismail
Ismail - 2 yıl Önce

Yaş sorunu kalksın yada yukseltilsin