Arabistan'dan 'İran ile savaş' açıklaması

Suudi Arabistan'dan 'İran ile savaş' açıklaması geldi. Son günlerde yaşanan sıkıntılara ilşkin Suudi Arabistan Savunma Bakanı Muhammed Bin Selman el Suud, bir açıklama yaptı.

Arabistan'dan 'İran ile savaş' açıklaması

Suudi Arabistan'dan 'İran ile savaş' açıklaması geldi. Son günlerde yaşanan sıkıntılara ilşkin Suudi Arabistan Savunma Bakanı Muhammed Bin Selman el Suud,  bir açıklama yaptı.


Suudi arabistan Savunma Bakanı Muhammed Bin Selman el Suud, Economist'e yaptığı açıklamasında, "Savaş, kesinlikle beklemediğimiz bir şey ve ülkeleri bu yönde iten kim olursa olsun aklını kaçırmış olmalı. Suudi Arabistan ve İran arasında savaş, bölgede büyük felaketin başlangıcı olur ve tüm dünyaya yansır. Kesinlikle buna izin vermeyiz" dedi.

‘GERİLİM ZATEN DORUKTA'

Bakan, Şii din adamı Şeyh Nimr El Nimr'in idamının İran ve Suudi Arabistan arasında gerilimin daha fazla tırmanmasına neden olmayacağını, gerilimin zaten doruk noktasına ulaştığını da sözlerine ekledi.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE