Antalya'da Korkutan 2'inci Deprem.. AFAD Açıkladı..!

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre Antalya sınırları içerisinde şiddetli bir deprem meydana geldi. Antalya'da bu deprem ile birlikte son 1 hafta içerisinde ikinci deprem meydana geldi. Antalya neden sallanıyor, kaç şiddetinde deprem oldu, detaylar haberimizde...

Antalya'da Korkutan 2'inci Deprem.. AFAD Açıkladı..!

Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre Antalya il sınırları içerisnde büyük sarsıntılı bir deprem meydana geldiği açıklandı. Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı alan merkezli olan deprem bu seferde Antalya halkını 5.2 şiddetinde sarstı. Depremin olduktan sonra yapılan araştırmalar neticesinde Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından açıklama yapılarak 1 hafta içerisinde ikinci depremin olduğunu ilerleyen günlerde bu şiddetlerde başka depremlerinde Antalya bölgesinde yaşanabileceği açıklandı.

ESKİ VE YÜKSEK KATLI BİNALARDA OTURANLAR KORKU YAŞADI

Bu hafta içerisinde Antalya bölgesinde ikinci büyük deprem yaşandı. Meydana gelen depremler sırasında kentsel dönüşüme girmeyip eski halde olan binalarda oturan insanların büyük korkusu vardı. Geçtiğimiz günlerde 4.8 ile sarsılan Antalya vatandaşları o depremin etkilerini daha üstlerinden atamadan etkilerini kapatamadan bir kez daha daha büyük bir depremin ortaya çıkması vatandaşlara daha korku dolu anlar yaşattı.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 00:06

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE