Ankara Adayı Mehmet Özhaseki' den Seçim Sonuçlarıyla Alakalı Açıklama!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı olan Mehmet Özhaseki, Mansur Yavaş' ın kazandığı Ankara seçim sonuçlarıyla alakalı açıklamalar gerçekleştirdi. Açıklamalarından satır başlarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Ankara Adayı Mehmet Özhaseki' den Seçim Sonuçlarıyla Alakalı Açıklama!

Yerel seçimlerde Ak Parti Ankara adayı Mehmet Özhaseki, seçim sonuçlarına yönelik sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Özhaseki, ‘’31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçim sonuçlarının başta Ankara'mıza, ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum." dedi.
31 Mart Mahalli Seçimleri’nde Cumhur İttifaki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olan Mehmet Özhaseki, sosyal medya hesabından seçim sürecine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Özhaseki paylaşımında birçok alanda 111 projeyle yola çıktıklarını hatırlatarak "Birbirinden mühim projelerimizin her detayında, odak noktamız insanımız oldu, Ankara'mız oldu. İstisnasız tüm projelerimizi, gönül belediyeciliğini temel alan bir anlayış, derin bir tecrübe ve kavrayış, uzun soluklu bir ekip çalışmasıyla hazırladık ve sizlere sunduk. Projelerimizi sizlerle paylaşmaktan her defasında ayrı bir heyecan duyduk. Yaptığımız yüzlerce toplantı, miting ve programlarda, Ankara'mıza bir söz verdik; Ankara'mızı, ülkemizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine uygun hale getirmek, dünyaya örnek bir başkent yapmak, 'Ben' değil 'Biz' merkezli, şeffaf ve istişare odaklı bir yönetimi hakim kılmak için, gecemizi gündüzümüze katacağımız konusunda Ankara'mızla ahitleştik" dedi.

ANKARA HALKI KENDİ KARARINI VERDİ

Özhaseki ayrıca seçim günü Ankara halkının kendi kararını verdiğini belirterek, milletimizin tüm seçimlerden üstün olduğunu ve 31 Mayıs seçimlerinin başta Ankara olmak üzere ülkemize hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Paylaşımında aynı zamanda her noktada göreve başlayan belediye başkanlarını kutladığını ve aldıkları görevleri birer bayrak yarışı olarak görmelerini temenni ettiğini ifade etti. 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Cumhur İttifakı’nın sokak ve meydanlarda kurulduğunu belirten Haseki, 24 Haziran’da olduğu gibi 31 Mart seçimlerinde de tarihi oy oranıyla güven tazelendiğini ve oy veren vermeyen tüm vatandaşlara teşekkür ettiğini paylaşımında belirtti.

YORUM EKLE