Altından Rekor Artış! Gram, Çeyrek, Yarım, Tam Altın Fiyatları Ne Kadar (Alış, Satış)

Altın fiyatları bir gün içerisinde ciddi seviyede artarak rekor kırmaya devam etti. Gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın fiyatları nedir, alış satış rakamlarını açıklıyoruz.

Altından Rekor Artış! Gram, Çeyrek, Yarım, Tam Altın Fiyatları Ne Kadar (Alış, Satış)

Ülkemizde corona virüsünün görülmesinden sonra bir süre fiyatları yükselen altın fiyatları dip noktaya kadar düşmüştü ancak Pazartesi günü borsa işlemlerinin başlamasından sonra tekrar altın fiyatları ciddi düzeyde yükseldi. Özellikle 24 Mart 2020 tarihinde gram altın, çeyrek altım, yarım altın ve tam altın fiyatları ciddi seviyede yükseldi. Peki altın fiyatları ne kadar, altınların alış ve satış rakamları nedir? Güncel altın fiyatlarını aktarıyoruz.

GÜNCEL ALTIN FİYATLARI

ALTIN (TL/GR)

  • Alış: 332,13
  • Satış: 332,48

Çeyrek Altın

  • Alış: 509,57
  • Satış: 521,42

Yarım Altın

  • Alış:1.014,59
  • Satış: 1.041,44

Cumhuriyet Altın

  • Alış: 2.110,00
  • Satış: 2.142,00

Yukarıda grama altın fiyatı, çeyrek altın fiyatı, yarım altın fiyatı ve tam altın fiyatı alış ile satış rakamları üzerinden verilmiştir.

Gram Altın 26 TL Yükseldi

Geçtiğimiz hafta işlemler kapanmadan gram altın fiyatı 310 lira ile 315 lira aralığında seyir ederken Pazartesi işlemler başladı ve altın fiyatlarında fazla bir yükseliş olmadı ancak gece saatlerinde altının ateşi birden yükselerek gram altın fiyatları 26 TL birden yükseldi. Şu anda gram altın fiyatları 330 - 335 TL aralığından işlem görmekte olup gün boyu bu aralıkta işlem göreceği ve daha sonrasında ise altının dolar ile petrol kurlarının az olmasından dolayı ateşinin sönmesi ön görülüyor.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE