Altın, Dolar ve Euro Yeni Haftaya Nasıl Başladı? Güncel Döviz Kurları

Küresel piyasalar ve jeolojik gelişmeler ile ilgili dolar ve Euro’nun da değer kazanması ya da kaybetmesi olası görünüyor. Dolar Altın ve Euro'da son durumu haberimizde bulabilirsiniz.

Altın, Dolar ve Euro Yeni Haftaya Nasıl Başladı? Güncel Döviz Kurları

Altın, Dolar ve Euro haftaya nasıl başladı. Altın yükselmeye devam ediyor mu? Güncel döviz kurlarına ait detaylar geleceğin panoramasını haber detayımızda bulabilirsiniz.

HAFTANIN DÖVİZ ANALİZİ

Dolar fiyatları haftanın ilk gününde 5.33 TL seviyesinde seyrediyor. Euro ise 6.07 bulunmakta. Küresel piyasalar ve jeolojik gelişmeler ile ilgili dolar ve Euro’nun da değer kazanması ya da kaybetmesi olası görünüyor. Dolar geçtiğimiz haftayı 5.32 TL ile kapatırken yeni haftanın ilk gününde de neredeyse aynı seviyelerde devam ediyor. Euro ise aynı dolar gibi güne standart bir başlangıç yaptı. Bu haftanın önemli gelişmeleri arasında Japonya ve Avrupa Merkez bankalarının faiz kararları ayrıca Davos zirvesi döviz kurlarının durumu hakkında oldukça belirleyici olacak.

ALTIN HAFTAYA NASIL BAŞLADI

Altın fiyatları Yeni haftaya Nasıl bir başlangıç yaptı İstanbul Kapalıçarşı'da Cuma günü kapanışına göre çeyrek altın 361 lira Cumhuriyet yeni altını 1477 lira olarak satılıyordu 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise 221 lira 20 kuruş olarak işlem görmüştü.

ALTIN FİYATLARI GÜNCEL RAKAMLAR

GRAM ALTIN FİYATI

220,28

220,47

ALTIN/ONS ($) FİYATI

1.281,81

1.282,02

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER