Almanya'da Bir Evde Bulunan 7 Ayrı Bebek Cesedi Şok Etkisi Yarattı

7 bebek cesedinin bulunduğu Almanya'nın Çek Cumhuriyeti sınırında bir evde polis ekiplerinin yapmış olduğu incelemelerden sonra, ev sahibi olduğu öğrenilen 45 yaşındaki kadın her yerde aranıyor.

Almanya'da Bir Evde Bulunan 7 Ayrı Bebek Cesedi Şok Etkisi Yarattı

7 bebek cesedinin bulunduğu Almanya'nın Çek Cumhuriyeti sınırında bir evde polis ekiplerinin yapmış olduğu  incelemelerden sonra, ev sahibi olduğu öğrenilen 45 yaşındaki kadın her yerde aranıyor.


Almanya'da bir evde yedi bebek cesedi bulundu. Yapılan ilk açıklamaya göre, cesetlerin bir doktor tarafından bulunduğu belirtilmişti. Fakat olayın bir kadının fark ettiği bebek cesedini polise bildirmesinden sonra açığa çıktığı tahmin ediliyor. 
Çek Cumhuriyeti sınırına yakın bir yerde bulunan Kuzey Bavyera eyaletinin Wallenfels şehrinde bir evde, polis bebeklerin cesetlerini buldu.

Polisten yapılan açıklamada, dairede 7 adet bebek cesedi olduğunu tahmin ettikleri ve bebekler üzerinde otopsi yapılacağı belirtildi Dairenin sahibi olan 45 yaşındaki bir kadın polis tarafından aranıyor.

Öte yandan dairede bulunan bebek cesedi sayısının artmasından da endişe duyuluyor.

Dairede kimin yaşadığı, bebeklerin ne kadar süredir ölü olduğu soruları ise henüz cevaplanmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 01:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE