AK Partinin Meclis Başkanı Adayı Kim Olacak?

Türkiye Büyük Millet Meclisinin Başkanının kim olacağı konusunda tartışmalar hala sürüyor. Ve bir son dakika gelişmesi yaşandı AK Parti tarafından bu konu ile ilgili bir açıklama geldi. AK Parti açıklamasında neler bulundu? Hangi açıklamalara yer verdiler? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

AK Partinin Meclis Başkanı Adayı Kim Olacak?

AK Parti cephesinin ne zaman toplanacağı kesinleşti. AK Parti grubunun toplanma tarihi netlik kazandı. AK Parti tarafından bir son dakika açıklaması geldi. AK Parti grubu Cumartesi günü saat 11 de toplanacak ve bu toplantıda Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Adaylarını da netleştirmeleri bekleniyor.

AK PARTİ TOPLANIYOR

Türkiye Büyük Millet Meclisinin Başkanının kim olacağı konusunda tartışmalar hala sürüyor. Ve bir son dakika gelişmesi yaşandı. Adalet ve Kalkınma Partisi tarafından bir açıklama geldi ve açıklamada Adalet ve Kalkınma Partisinin 7 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 11 de toplanacağı açıklandı. Bu toplanmada Adalet ve Kalkınma Partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Adayını belirleyeceği tahmin ediliyor. Diğer partilerin Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Adayları ile ilgili henüz bir bilgi yok. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Adayları ile ilgili haberler gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2018, 21:35

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE