AK Partiden Erken Seçim Açıklaması Geldi!

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal yerel seçimlerin erkene alınıp alınmayacağı ile ilgili kendisine yöneltilen soruya cevap verdi. Peki yerel seçimler erkene mi alınacak? Mahir Ünal açıklamaların da neler söyledi? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

AK Partiden Erken Seçim Açıklaması Geldi!

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal'a yerel seçimlerin erkene alınıp alınmayacağı ile ilgili soru yöneltildi ve Mahir Ünal da böyle bir çalışmalarının olup olmadığı ile ilgili soruları yanıtladı. Mahir Ünal'ın açıklamalarının satır başlıkları ise şu şekilde oluştu: Mahir Ünal erken seçimin şu an için gündemlerinde olmadığını açıkladı. AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal Basın mensuplarının karşısına geçip kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin erkene alınmasından sonra yerel seçimlerin erkene alınıp alınmayacağı hakkında konuştu.

İŞTE DETAYLAR

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal basın mensuplarının karşısına geçti ve kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Mahir Ünal Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin erkene alınmasından sonra yerel seçimlerinde erkene alınıp alınmayacağı sorusuna şu an için gündemlerinde erken seçimin olmadığını seçimler yeni bitmiş Türkiye güven atmosferine girmişken yeniden erken seçim tartışmalarının başlamasının yanlış olduğunu Türkiye'nin şu anda önüne baktığını Türkiye'nin ilk hedefinin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini devreye sokmak olduğunu arkadaşlarının açıklamalarının erken seçim istiyormuş gibi aktarıldığını ifade etti. Türkiye'nin önüne baktığını yeni hükümet sistemi ile beraber çok fazla önceliklerinin olduğunu ekonomi, çocuklar, kadınlar ve enerji gibi bir sürü önceliklerinin olduğunu şu anda erken seçim söylemlerinin yanlış olduğunu ifade etti.

YORUM EKLE