Aile ve Çalışma Bakanı ASDEP ve Personel Alımı Açıklaması; 3 Bin 200 Atama Kurası Yapılacak!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk bütçe görüşmeleri kapsamında konuşma yaptı, Bakan Selçuk ASDEP personel alımları ile ilgili yeni açıklamalar haberimizde..

Aile ve Çalışma Bakanı ASDEP ve Personel Alımı Açıklaması; 3 Bin 200 Atama Kurası Yapılacak!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına ASDEP ve personel alımları için açıklamalar geldi.

TBMM'de bütçe görüşmeleri devam ediyor. Sağlık Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı ile İçişleri Bakanlılarının bütçe görüşmeleri tamamlandı. Aile ve Çalışma Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk TBMM'de konuşma yaptı. Yapılan konuşmalarda personel alımlarını ilgilen açıklamaları aktarıyoruz.

"MÜJDEM OLSUN"

Bakan Selçuk yaptığı konuşmada, 3 Bin 200 personel alımlarında önümüzdeki günlerde atama kurasının yapılacağını müjdeledi.

Bakan Selçuk, sosyal hizmet sayısını arttırıldığını ve 42 merkez daha açıldığını açıkladı! "2018 yılında 42 merkez daha açarak sosyal hizmet merkezi sayımızı 316’ya çıkardık. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Fonu, vakıflarımız aracılığıyla da bu hizmetlerimizi yurdumuzun dört bir köşesine ulaştırıyoruz" dedi.

ASDEP PERSONELİ SAYISINI ARTTIRACAĞIZ;

ASDEP personel alımı ; Adayları ASDEP personel alımı için açıklama yapılıp yapılmayacağını merak etmekteler. Alım yapılacak personel sayısının ne kadar olacağını sormaktalar. Buna göre Bakan Selçuk ASDEP personel sayısını arttıracağız açıklamasını yaptı. Fakat ne kadar alım yapılacağını konusunda sayı belirtmedi.

Yeni gelişmeler olduğunda aktarmaya devam edeceğiz. İşin olsa mobil uygulamasını indirerek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
sleep
sleep - 2 yıl Önce

ee haber mi oldu şimdi tamam hanımfendi hadi yükseltin bin sene sonra biz inithar sebebi olarak görmeden önce olursa on numara olur

Şerife
Şerife - 2 yıl Önce

Yaş 35 şartı esnetilsin lütfen mağduruz

Hayal Erdoğan
Hayal Erdoğan - 2 yıl Önce

Ne zaman alım yapılacak nerede başvuru yapacağız

Astep mağduru
Astep mağduru - 2 yıl Önce

Hadi alım olsun açıklayın artık yeter

Ayşe
Ayşe - 2 yıl Önce

1 senedir alımı bekliyoruz inşAllah bu sefer gerçektir.

Fatma
Fatma - 2 yıl Önce

sayın bakanim bende bir ev hanımıyım sizden iş istiyorum bana da yardımcı olun

Astep mağduru
Astep mağduru - 2 yıl Önce

3200 astep personelimi inşAllah