Adaylar Halkbank Online Sınavına Giremedi! Halkbank Sınavı Ertelenecekmi?

Halkbank 24 şehirde banko hizmetleri asistanı personeli alımı yapacak. Geçtiğimiz haftalarda açıklanan sınav başvuruları tamamlandı ve online sınav tarihi geldi. halkbank Gişe görevlisi alımında online sınavı sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilemedi. İşte detaylar..

Adaylar Halkbank Online Sınavına Giremedi! Halkbank Sınavı Ertelenecekmi?

Türkiye Halkbank  A.Ş. Banko Hizmetleri Asistanı (Gişe Görevlisi) personel alımı yapacak.

İlk kez küçük ve orta büyüklükteki işletmeler ile esnafa finansal destek sunarak 1933 yılından beridir Türkiye’nin önemli bankası haline gelen Halkbank, ihtiyaç bulunan kadrolarda personel alım ilanları açıklıyor.

6 Eylül tarihinde alınmaya başlanan başvurularda yaş şartında 1990 ve sonrası dünyaya gelen, lisans bölümlerden mezun, belirtilen 24 il de ikamet eden, askerliğini tamamlamış yada 30 Nisan 2020 yılına kadar ertelemiş olan adaylar başvuru yapabildiler.

ADAYLAR ONLİNE SINAVA GİREMEDİ!

2019 yılı Gişe görevlisi alım ilanı başvuruları geçtiğimizi haftalarda alınmaya başlandı. Sınav günü olan 13 Ekim tarihinde bir çok aday online sınava giremedi.

HALKBANK SINAVI ERTELENECEK Mİ?

Sınav başvurularını yapan adaylardan başvurusu olumlu değerlendirenler için sınav tarihi ve süre ile ilgili bilgiler mail olarak iletildi. Buna göre sınav linki bekleyen adaylar gönderilen linklere erişim sağlayamadılar. Sosyal medya üzerinden seslerini duyuran adaylar Halkbank'ın sınavı yenileyecek mi? Bir sonraki tarihe erteleyip ertelemeyecek mi merak etmekteler. Buna göre 14:00'da başlanacağı duyurulan sınava sorunsuz tamamlayamayan adaylar için gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2019, 15:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
etem yilmaz
etem yilmaz - 2 yıl Önce

bence kamudaki sorunlar kamu bankalarında da var. birileri o kadroları ve o işleri zorbalık ile ele geçirmeye çalışıyor. buna sessiz kalmayalım.

Slowlove
Slowlove - 2 yıl Önce

sınav akşam saat 20:00 kadar uzatıldı ama hala sıteye ulaaşım sağlayamıyoruz siteye bağlanıncada erişim kodunun hatalı veya süresinin doldugunu dair bilgi çıkıyor.

halime
halime - 2 yıl Önce

sisteme erişim olmuyor

Fatma
Fatma - 2 yıl Önce

Sınava giremedim hata veriyor

Serdar
Serdar - 2 yıl Önce

Sekize kadar uzatılmasına rağmen giremiyoruz, böyle bir sistem olamaz, bu kadar kişi mağdur edilmemeli, bu büyük haksızlıktır

Yasemin
Yasemin - 2 yıl Önce

Halkbank saat 20:00 kadar uzattığı sınava halen girilemiyor

Adnan
Adnan - 2 yıl Önce

Ben girdim sınava ama sorular öyle böyle değil, çok zor.
Girişte hiç bir sıkıntı yaşamadım. 13 Ekim Gece saat 22:30 da linke tıklayarak başladım sınava

Smra
Smra - 2 yıl Önce

Merhaba arkadaşlar sıvana giren var mı