Adalet Bakanlığının Memur Alımı İlanını Heran Yayımlaması Bekleniyor!

Adalet Bakanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere cezaevi ve adliyeler için personel alımı ilanını heran yayımlayabilmesi beklenmektedir.

Adalet Bakanlığının Memur Alımı İlanını Heran Yayımlaması Bekleniyor!

Adalet Bakanlığının açık pozisyonlara göre çok sayıda memur ve personel alımı gerçekleştirdiği bilinmektedir. Alım ilanları Adalet Bakanlığı tarafından hazırlanmakta ve kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı üzerinden duyurulmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül önemli bir personel alımı açıklaması yaptı.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül resmi sosyal medya hesabından cezaevi ve adliyeler için personel alımını yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacaklarını duyurumuştu. Yani Adalet Bakanlığının heran ilanı yayımlaması beklenmektedir. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılır.

ALIMLAR HANGİ POZİSYONLAR İÇİN YAPILACAK

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül personel alımı ilanı bekleyen adaylar için müjdeli haberi duyurmuştu. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak. Buna göre kadrolar için net bir detay yok fakat infaz koruma memuru (gardiyan), zabıt katibi, mübaşir, teknisyen, hizmetli, şoför vb. gibi adliye ile cezaevi kadroları için personel alımları gerçekleşebilir.

İLAN NE ZAMAN YAYIMLANACAK

Adalet Bakanlığı ilanı bekleyen adaylar müjdeli haber ile ne zaman karşılaşacak. Buna göre net bir tarih yok fakat Adalet Bakanı Abdulhamit Gül personel alımı ilanlarını yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtmişti. Yani en kısa süre içerisinde alım ilanlarının kamuoyuna duyurması bekleniyor. İlan yayımlandığında İşin Olsa aracılığı ile bizlerde sizlere bilgi vereceğiz.

TÜM ATAMALARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes
Enes - 2 yıl Önce

82 puan mübaşir olur muyum inşAllah İstanbul başvuru yaptım gelir mi gelmez de genel alım olur mu inşAllah

mutasyon196
mutasyon196 @Enes - 2 yıl Önce

ALLAH AŞKINA MEMUR OLSUN BU ADAM KOÇKERE ENES BU HER YERDE VAR YETKİLİ MERCİLER BU ADAMI HEMEN İŞE ALIN. YALVARIYORUZ

Enes FanClup
Enes FanClup - 2 yıl Önce

Enes'i mübaşir olarak görmek istiyoruz.

Hanife
Hanife - 2 yıl Önce

İlan yayınlansa nolucak tutturmuşlar 35 yaş sınırı emeklilik yaşı 65 e dayanmış 35 deyip duruyorlar resmen milletle dalga geçiyorlar

ikm
ikm @Hanife - 2 yıl Önce

devlet 35 yaşındaki adamı napıcak! alınan personellerin çoğu 20-25 arası

Adil
Adil - 2 yıl Önce

84'3 le ikm gelirmi arkadaş lar