Adalet Bakanlığına 7 Bin 467 Memur Alımı İçin Yeni Açıklama!

Adalet Bakanlığına farklı pozisyonlarda memur alımları ne zaman yapılacak? Ceza ve Tevkfievleri Genel Müdürlüğüne bağlı cezaevlerinde görevlendirilmek üzere 7 Bin 467 personel alımı için yeni gelişmeler yaşandı.

Adalet Bakanlığına 7 Bin 467 Memur Alımı İçin Yeni Açıklama!

Adalet Bakanlığına bağlı CTE Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne bağlı birimlerde görevlendirilmek üzere farklı kadrolarında 7.467 memur alımı yapılması bekleniyor.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, TBMM'de yapılan görüşmelerde Adalet Bakanlığında Uzlaştırma kurumlarında devam eden ve uzlaşma ile sonuçlanan dosyalarının sayısı açıklandı. Bakan Gül Ceza evlerinde kalan hükümlü tutuklu sayısını belirterek, Ceza İnfaz Kurumlarında personel alımları konusunda açıklamalarda bulundu.

CTE MEMUR ALIMI;

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Adalet bakanlığı taşra teşkilatları olan ceza evlerinde personel sayısını açıkladı. Buna göre 2018 yılında 60 Bin 46 sayısına çıkartılan personel sayısının; 2002 yılından 2018 yılına kadar 34 Bin 639 arttığını vurguladı. Diğer yandan kamu kurumlarında İnfaz koruma memuru zabıt katibi kadrolarında görev yapmak isteyen adayların merak ettiği personel alımı için 7 Bin 467 memur istihdam edileceği müjdesini verdi. Ceza infaz kurumlarında alınması beklenen İnfaz ve Koruma Memuru, destek personeli, teknisyen, zabıt katibi kadrolarında ve ir çok kadroda ilan açıklanabilir.  İşin olsa ekibi olarak yapılacak alımlarda gelişme olduğunda aktaracağız. Bunun için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Melek
Melek - 2 yıl Önce

KPSS şartı 55 olsun lütfen..

Melek
Melek - 2 yıl Önce

KPSS şartı 55 olsun lütfen

Melek
Melek - 2 yıl Önce

KPSS şartı 55 olsun

İsmet.
İsmet. - 2 yıl Önce

Kpss şartı 60 puan olabilirmi?.

Zeliha Şık
Zeliha Şık - 2 yıl Önce

Lise Ortaöğretim KPSS sınavına girdim 57 puan aldım. Bilecik Bozüyük’te yaşıyorum.

katip adayı
katip adayı - 2 yıl Önce

ne zaman alım olacak tarih verin lütfen

Misafir
Misafir - 2 yıl Önce

İnşallah ilkokul mezunlarınıda düşünürleri

Erdem Aydın
Erdem Aydın - 2 yıl Önce

Üniversite de tekstil mühendisliği bölümündeyim Orta öğretim Kpss puanım 79.92 civarı alımlar ne zaman olur üniversite de eğitimine devam eden ve özellikle tekstil mühendisliği bölümü öğrencisini ilerleyen zamanda cezaevinin dikim hanelerinde görevlendirmek amacı ile tercih ederler mi?