Adalet Bakanlığı ve CTE Mülakat Sonuçları Belli Olan Adliyeler!

Adalet Bakanlığının taşra teşkilatlarında adliye ve ceza evlerine yapılan zabıt katibi, teknisyen, destek personeli kadrolarındaki memur alımları mülakat sonuçları açıklanmaya başladı. Hangi adliyelerde sonuçlar açıklandı. İşte sonuçları

Adalet Bakanlığı ve CTE Mülakat Sonuçları Belli Olan Adliyeler!

Adalet Bakanlığına bağlı merkez teşkilatlarına çok sayıda personel alımları için mülakat sonuçları açıklanmaya başladı.

Zabıt Katibi, İcra Katibi, teknisyen kadrolarındaki bir çok personel alımları için yapılan sınav sonuçlarına göre başarılı olan adaylar belli oldu. Adalet Komisyonu Başkanlığına yapılacak alımlar memur sınav atama ve nakil yönetmeliğine göre tamamlandı. Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olan adaylarına aldıkları puanlar aritmetik ortalama sonucunda nihai liste oluşturuldu. Sözleşmeli personel alımlarında adalet komisyonları tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından sonuçlar adliyelerin resmi internet siteleri üzerinden adaylara duyuruldu.

HANGİ ADLİYELER SONUÇLARI AÇIKLADI!

Adalet Komisyonları tarafından açıklanan sonuçlara göre Isparta Adliyesi, Gebze Adliyesi, Bartın Adliyesi, Nevşehir Adliyesi personel alımı nihai listeler resmi, internet sitelerinde yer aldı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eyüp
Eyüp - 1 yıl Önce

Gebze adliyesi aciklamadi

Eyüp
Eyüp - 1 yıl Önce

Gebze adliyesi aciklamadi. Açıkladığında

Duran
Duran - 1 yıl Önce

Çoğu açıklanmadı daha, acaba güvenlik soruşturmaları mı uzun sürüyor? Şu an 10 adliye açıkladı. Eylülde girdiğimizden beri bekliyok. 1 ay bugün dolacak, askerden geleli de 26 gün oldu.