Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklama ile infaz koruma memuru (gardiyan) alımı yapılacağı belirtilmişti. Peki alımlar ne zaman.

Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru (Gardiyan) Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman

Adalet Bakanlığının bilindiği üzere 5 bin kişilik İKM, zabıt katibi, şoför, hizmetli vb. gibi kadrolara personel alımı yapacağını eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ duyurmuştu. Ancak adaylar beklediği gibi müjdeli haberleri alamadı ve duyurular yapılmadı. Şimdi adayların gözü koltuğa oturan yeni bakanda.

Geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklama ile infaz koruma memuru (gardiyan) alımına ilişkin müjdeli bir haber verilmişti ve alımların yapılacağı duyurulmuştu. Peki alımlar ne zaman yapılacak.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILIR

Yeni Adalet Bakanı Abdulhamit Gül infaz koruma memuru (gardiyan) alımı yapılacağına ilişkin müjdeli haberi vermişti. Yani alımların kesin olarak yapılması bekleniyor. Fakat İşin Olsa ve adaylar tarafından en çok merak edilen soru şudur. Alımlar ne zaman yapılır.

Buna göre şu anda bayram tatili olmasından dolayı her hangi bir açıklamanın ya da yazılı duyurunun yapılması beklenmiyor. Bayramdan sonra infaz koruma memuru (gardiyan) alımına ilişkin duyurunun yapılması veya ilanın yayımlanarak alımların başlaması bekleniyor. İşin Olsa ekibi olarak bizlerde adaylar gibi İKM infaz koruma memuru (gardiyan) alımı duyurusunun en kısa süre içerisinde duyurulmasını beklemekteyiz.

TÜM ALIM İLANLARINI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Enes
Enes - 3 yıl Önce

Ben 82 aldık mübaşir olur muyum inşAllah

Şerife kaytan
Şerife kaytan - 3 yıl Önce

InşAllah yakın zamanda alımlar başlar. Birçok insan bu ilani bekliyor. Hayallerimiz ve umutlarimiz var.

Ozan
Ozan - 3 yıl Önce

Adamlar mühendislik kadrosunda KPSS 70 şartı koyuyor ,mubasirlik kadrosuna da aynı şartları istiyor ,var mı böyle saçma bir olay