Adalet Bakanlığı Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) Alımları Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) pozisyonları için ne zaman personel alımı yapacak?

Adalet Bakanlığı Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) Alımları Ne Zaman Yapılacak?
Adalet Bakanlığı bünyesinde yer almakta olan Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için her sene personel alımı gerçekleştirmektedir. En çok alım yapılmakta olan ve rağbet görmekte olan kadrolar arasında Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) pozisyonu yer almaktadır.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonlara göre Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) personeli alımı gerçekleştirmektedir. Peki bu sene gardiyan alımları ne zaman yapılacak? İnfaz koruma memuru alımı hakkında detaylı bilgi verildi mi?

GARDİYAN ALIMLARI YAPILACAK MI

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için sürekli olarak Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranarak Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) pozisyonu personel alımı gerçekleştirmektedir. Şu anda gardiyan alımlarının ne zaman yapılacağına ilişkin bir tarih yok. Ancak Adalet Bakanlığı Haziran ayında 2 bin 750 hakim ve savcı sınavı gerçekleştirecek. Bu sınavdan sonra Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) pozisyonu için de personel alımı yapabilmesi düşünülmektedir.

Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) pozisyonu için bilindiği üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmaktadır. Adayların Gardiyan (İnfaz Koruma Memuru) pozisyonuna müracaat edebilmek için KPSS'ye girmiş olması gerekmektedir.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hanife
Hanife - 3 yıl Önce

Uf ne uzattınız ya alın artık alıyorsanız ne bu be bekle bekle sene bitecek daha alım yapacaksınız bizde canız yeter artık alın alıyorsanız

süleyman
süleyman - 3 yıl Önce

kardeşim askerlere saygımız sonsuz o tartışılmaz ama sizde dediginiz gibi o onurlu işi bırakmayın o zaman.Bırakacaksanızda devletten iş beklemeyin zaten ekmeginizi elinizin tersi ile itmişsiniz.Kpss ye o kadar çalışıp o kadar emek edip yerleşmek isteyenler var zaten.Siz gidin işinizi bırakmadan yapın arkadaşlar

tataroğlu59
tataroğlu59 - 3 yıl Önce

yine uzmançavuşluktan vs. gibi bırakanlardan alırlar,o kadar oku kpss ye çalış zorda olsa bi puan al sonra alım bekle

ahmet
ahmet @tataroğlu59 - 3 yıl Önce

Ya askerlerin emegi ? geceleri rahat bi şekilde uyuman için nöbet tutuyo catışmaya giriyo bu kadar alcaldınız ? korkak diyosunuz bide yazık be

cevaba cevap
cevaba cevap @tataroğlu59 - 3 yıl Önce

yapacak bi işi olmayıp bi deneyipte çıkayım diyenlerle diğerlerini ayırmak lazım o uzman çavuşlarda 2 yıl içerisinde istifa etmiş korkak yada gerizekalılar yeterince açıklayıcı oldumu ?

cevap
cevap @tataroğlu59 - 3 yıl Önce

bırakma o zaman uzman çavuşuğlu,senden mi öğrenicem vatanı devleti ,silah tutamazmıyım? senden çok silah ve tüfek kullanmışlığım var,gel poligana her türlü farketmez ,önümüzdeki alım da görüşürüz ,zor gelip bırakmışınız görevinizi hazır iş..boş muhabbete gerek yok

cevap
cevap @tataroğlu59 - 3 yıl Önce

uzman çavuş dediğin adam vatanı toprağı koruyan adam. Sen okursun bir zerre bir şey öğrenemezsin o adamlar dağlarda yaşayarak öğrenir. Sen eline silahı alınca titrersin. Önce neyin ne olduğunu bil sonra atama iste.

Belın
Belın - 3 yıl Önce

Boyle sacma sey mi olur ya uzman cawuslardan neden alıyorlar Kı bırakmasalardı islerını biz mü dedik birakin dıye okdar calısıp hazırlık yaptık gunah be uzman cavuslardan almasınlar Bı daha Bız bos yere mı hazırlandık bizene bırakmasın uzman cavuslarda islerini

adam
adam @Belın - 3 yıl Önce

inşAllah bundan sonra tüm alımları uzman çavuşlardan yaparlarda sizde kalırsınız öyle önce askere saygı göstermeyi öğren o adamlar vatanı milleti koruyor sen okuyorsun kime faydan var!

murat
murat - 3 yıl Önce

Hersene binlerce alım oluyor bu sene neden alım olmadı adalet bakanlığının sitesine bakmaktan şaşı olacam valla

Arkadaş
Arkadaş - 3 yıl Önce

Sözde bu sene dünya kadar alım olacak diyorlardı son senelerin en az alımı oldu. Bide adam akıllı kpss hazırlanıp gardiyan olalım dedik Uzm.cavuslardan alım yaptılar.

Adil
Adil - 3 yıl Önce

Ne zaman yapacaksınız artık başlatın

mehmet
mehmet - 3 yıl Önce

alım olcak mı olmayacak mı onu bilsekte olur öle sessiz sedasız bekletmeler...
bir açıklama da olur veya direk ilan verin boşuna beklemesin bu kadar insan ...