Adalet Bakanlığı CTE'ye 10 Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri genel Müdürlüğüne bağlı Ceza İnfaz Kurumlarına 10 Bin memur alımı yapılacağı açıklanmıştı. En yetkili isim Genel Müdür Şaban Işık'ın yaptığı açıklamalar haberimizde..

Adalet Bakanlığı CTE'ye 10 Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığına bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü farklı kadrolarda personel alımı yapacak!

CTE 10 bin memur alımı en çok hangi kadrolarda yapılacak. Konu ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmasa da cezaevlerinde İnfaz ve Koruma Memuru kadrosunda daha çok alım yapılması beklenmekte.

İKM, destek personeli, teknisyeni, sağlık memuru, şoför, Ceza evi katibi kadrolarındaki alımlardan bir önceki başvuru ve mülakat sınavlarının tamamlanmasının ardından sonuçlar adaylara duyurulmadı.

Geçtiğimiz günlerde TBMM komisyonunda yapılan sunumlarda CTE Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamalarda "2019 yılı içerisinde de 10 bine yakın yeni bir personel alımı yapmayı planlamaktayız." denildi. Belirtildiği gibi başvuruların 2019 yılında alınacağı açıklanan memur alımlarının yıl içerisinde farklı ilanlarla alımların duyurulması beklenmekte. 

İlanların ne zaman açıklanacağı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Detaylar belli olduğunda işin olsa ekibi olarak aktarmaya devam edeceğiz. Anında haberdar olmak için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zamir
Zamir - 2 yıl Önce

Kardeşim aynı günde 5888 kez aynı ilanları paylasıyosunuz