Adalet Bakanlığı CTE'ye 10 Bin Personel Alımı İçin Kadro Dağılımı Açıklaması Geldi!

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 10 bin memur personel alımı için önemli açıklama yaptı. Kadro dağılımı ve alımlar ne zaman yapılacak açıklama detayları haberimizde...

Adalet Bakanlığı CTE'ye 10 Bin Personel Alımı İçin  Kadro Dağılımı Açıklaması Geldi!

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül katıldığı televizyon programında gündeme ilişkin pek çok konuda değerlendirmelerde bulundu.

Adalet Bakanlığına personel alımları için de açıklama yapan Bakan Abdülhamit Gül, hakim savcı adaylarını ve 10 bin personel istihdamında yapılması beklenen kadro dağılımını açıkladı.

CTE PERSONEL ALIMI NE ZAMAN?

Adalet Bakanlığında memur alımları ne zaman yapılacak soruna cevap veren Bakan Gül, yaptığı açıklamada kesin bir tarih olmadığını belirtti. "Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesine 10 bin personel alımı gerçekleştireceğiz. Bu alımların ne zaman yapılacağına dair net bir tarih vermem uygun olmaz ancak çalışmalar devam ediyor" dedi.

KADRO DAĞILIMI;

Hangi kadrolarda alım yapılacağını da açıklayan Adalet Bakanı Gül, "İnfaz koruma memuru halk arasında gardiyan olarak bilinir, zabıt katibi, mübaşir, hizmetli, şoför, teknisyen ve daha birçok pozisyonda istihdamlarımız olacak" dedi.

Adalet Bakanlığı ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğüne çok sayıda alımlar için yayımlanacak personel alımı ilanlardan anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz.

İşin olsa mobil uygulaması

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
ergin
ergin - 2 yıl Önce

arkadaşlar punlar bu sene duşuk geldı o yuzden baraj 60cekılmelı buyuzden cımere herkesyazsın arkadaşlar barajın 60 cekılmesı ıcın duyasız kalmayalım arkadaşlar

Unalzobudogus
Unalzobudogus - 2 yıl Önce

Sayın bakanımız meslek lisesi hemşireleri unutmayalım saygilar

Unalzobudogus
Unalzobudogus - 2 yıl Önce

Sayın bakanımız meslek lisesi hemşireleri unutmayalım saygilar

Suleyman.koc
Suleyman.koc - 2 yıl Önce

Kpss düşsün