Abdullah Gül’den Cuma Namazı Çıkışı Flaş Açıklamalar!

Cuma namazı çıkışı basın mensuplarının sorularını cevaplayan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül flaş açıklamalarda bulundu. 24 Haziranda erken seçime giden Türkiye hakkında basın mensupları Abdullah Gül’e sorular yöneltti. Abdullah Gül’ün seçim ile ilgili suskunluğunu bozduğu çarpıcı açıklamaların detayları haberimizde…

Abdullah Gül’den Cuma Namazı Çıkışı Flaş Açıklamalar!

Erken seçim hakkında bir çok siyasi ismin adaylığı hakkında yorum yaptığı Abdullah Gül basın mensuplarının soruları üzerine yarın basın toplantısı düzenleyeceğini ve bu konu üzerinde açıklamalar yaparak kafalardaki soru işaretlerini gidereceğini ve hakkındaki konuşmaları kesinliğe kavuşturacağı yönünde açıklama yaptı.

Abdullah Gül yaptığı açıklamada; “Ülkemiz olağanüstü seçime gidiyor. Önce memleketimiz için hayırlı olsun. Şüphesiz ki seçim deyince beklentiler, tartışmalar bunlar da bunun bir parçası, bunlardan kaçınılamaz. Memleketin geleceğinden kaygı duyan tartışan herkes bu kaygıyı taşıyacaktır. Bugünlerde bu tartışmalar olurken benim ismim etrafında da herkes bir şeyler söylüyor. Bunlara bir cami önünde açıkçası konuşmak, düşüncelerimi açıklamak istemem. Yarın sizi çağıracağım. Detaylı olarak yarın anlatacağım.” Şeklinde beyanda bulundu.

Yarın basın mensuplarının davet edilerek ilgili tüm soruların cevaplanacağını ve detayları İşinOlsa.com ekibi olarak sizlere sitemizden duyuracağız ve detayları paylaşacağız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE