A 101 Aktüel Ürünler Kataloğu 6 – 12 Eylül

A101 mağazalarında bu hafta indirimli bir şekilde satılacak aktüel ürünlerin katalogları yayınlandı. Bizlerde sizler için A101 mağazalarında 6-12 Eylül arasında yer alacak indirimli ürünleri, fırsat kampanyalarını derleyerek sizler için haberimize yansıttık.

A 101 Aktüel Ürünler Kataloğu 6 – 12 Eylül

A101 bu hafta sizlere birbirinden farklı kampanyalar ve inanılmaz indirimli aktüel ürünler sizler ile buluşturacak. Ağustos ayı boyunca hazırlamış olduğu kampanyaları her hafta sizlere özenle sunan A101 Eylül ayının ilk haftasında da bünyesinde bulunduruğu aktüel ürünleri sizlere indirimli ir şekilde sunacak. Aktüel indirimli ürünler 06.09.2018 tarihinden başlayarak cuma, cumartesi, pazar da olmak üzere kampanyaların sağlanmasına devam edecek. Eylül ayına girilmesiyle brilikte gözler yeni ayın ve ilk haftanın indirimlerine ve kampanyalı ürünlerine çevrilmiştir. Özellikle de okulların açılmasına da az bir süre kala vatandaşlar 6 - 12 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak indirimlerin satışa sunulmasını bekliyor.

BU HAFTAKİ İNDİRİMLİ ÜRÜNLER NELER ?

A101  tarafından hazırkanan aktüel katoluğunda bu hafta teknoloji ürünleri üzerine sağlanan indirimlere ağırlık verildi. A101 aktüel hafta sonu indirim listesinde şu ürünler yer almaktadır; General Mobile GM( cep telefonu 749 TL, 1249 TL Notebook ve birbirinden küçük teknolojik ev aletleriyle reyonlarda A101 sizin ile buluşturacak. Teknolojik aletlerin yanı sıra okulların açılmasıyla birlikte öğrencilere lazım olacak bir çok okul, eğitim setleri sizler ile birlikte olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2018, 16:09

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE