A 101 Aktüel Ürünler Kataloğu (25 Ekim)

A 101 Marketleri her hafta olduğu gibi bu haftada siz değerli müşterilerine indirimli ürünler sunarak evlerini ve hayatlarını en iyi şekilde doldurmanız için fırsat sunmaktadır. Bugün itibariyle tüm A 101 Marketlerinde geçerli olacak olan indirimli ürünlerin tanıtımı için haberimizin devamını okumanızı öneriyoruz.

A 101 Aktüel Ürünler Kataloğu (25 Ekim)

Her hafta sizlere özel olarak yapılan A 101 ürünlerine yönelik kampanyalar ile birlikte sizlere en iyi şekilde evinizi doldurma fırsatı sağlamaktadır. Bugün itibariyle tüm marketlerde geçerli olacak ürünleri sizlerin satın alabileceğiniz özelliklere göre ayarlayan A 101 yetkilileri yapmış oldukları indirimler ile satış yüzdelerinin de üstüne çıkarak harika bir hafta geçirmenin peşinde oldukları açıklandı. Yeni teknolojik ürünler ile birlikte indirimli fiyatlardan yararlanılmasını sağlayan A 101, sadece teknolojiye değil ev ürünlerine de yaptığı indirimler ile müşterilerini şaşırtmaya devam etmektedir.

İndiirimli Aktüel Ürünler

Her hafta sunmuş olduğu farklı aktüel ürünler ile birlikte müşterilerini şaşırtan A 101 yetkilileri bu haftaki ürünleri de şu şekilde açıklamıştır; " Samsung 40" Full HD TV, Samsung Galaxy A10 Cep Telefonu, Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık, Micro SD Hafıza Kartı, Stereo 1 + 1 Hoparlör, Uydu Alıcısı, Tosbiha 55" Smart Led TV, Sınger Dikiş Makinesi, Hometech HT 1010 Uydu Alıcası, Singer Promise 1408 Dikiş Makinesi, Arzum Starry El Blender, Arprilla ABS Yağ Analizi Dijital Banyo Baskülü, Arzum Ar-5040 Epilasyon Seti, Arpilla Saç Düzleştirici, Fincan Takımı, 2 Kapak, 2 Çekmeceli Dolap, Pipetli Cam Şişe, Sporcu Matara, ROOC Mutfak Makası, ROOC Desenli Bıçak" ürünler A 101 tarafından sunulan başlıca ürünlerden sadece bir kaçıdır. Bugün itibariyle tüm mağazalarda geçerli olacak indirimleri takip ederek en iyi şekilde alışverisinizi yapabilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 19:21
YORUM EKLE