9 Ekim 2018 Dolar ve Euro Kur Fiyatları Ne Kadar? Bu Hafta Kur Fiyatları Nasıl Olur?

Hafta başında dalgalanmalar ile kurlar arasında çalkalanmalar olan kur fiyatlarında bugün itibariyle biraz da olsun sakinlik var. Meclis piyasasında bu hafta kurları etkileyecek önemli gelişmeler ve açıklamalar olacağından bu hafta içerisinde yaşanabilecek çalkalanmaları sizler için derledik.

9 Ekim 2018 Dolar ve Euro Kur Fiyatları Ne Kadar? Bu Hafta Kur Fiyatları Nasıl Olur?

Bu hafta içeriisnde yaşanabilecek pekçok gelişme kurlar üzerinde etki olarak yansıtılabilecek. İlerleyen günlerde yaşanalıcak olan Rahip Brunson davasıda görülerek kurların bünyesine yansayabilecek. Dava ile birlikte meclis içerisinde yaşanabilecek gelişmelerde kurların hareketli bir şekilde gelişmesini sağlayabilecek. Sizlerinde bildiği gibi önümüzdeki ay Amerika'da ara seçime gidilecek bu durumda dolar üzerinde ki etkiyi baya bir şekilde etkilyecek. Üstelik yaşanılacak seçim çalışmalarıda doların üzerinde etkiyi hissettireceğinden kurlar üzerinde dalgalanmalar önümüzdeki bir ay süresince devam edecek.

9 Ekim 2018 Dolar ve Euro Kuru Ne Kadar?

Hafta başlangıcını 6,12 lira ile açan dolar şu saatlerde 6,13 lirada bulunmaktadır. Euro kuru ise hafta başlangıcını 7,04 ile yaptıktan sonra bugün itibariyle 7,03 lirasında bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 11:58
YORUM EKLE