7 Bin Bekçi Alımı Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığı aracılığı ile yapılan resmi duyuru ile 7 bin bekçi alımı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Başvuru sonuçları hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

7 Bin Bekçi Alımı Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden geçtiğimiz haftalarda yapılan duyuru ile farklı iller için toplam 7 bin kişilik bekçi alımı yapılacağı belirtilmişti. Adaylar müracaatlarını onay ücreti dahilinde Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yapmıştı.

Başvuruların yapılması ile binlerce aday sonuçlar ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtını beklemekte ve pek çok aday İşin Olsa ekibinw yazarak bilgi almaya çalışmıştı. Sonunda meraklı bekleyiş sona erdi sonuçlar açıklandı.

SONUÇLAR NASIL ÖĞRENİLİR?

Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden yapılan resmi açıklama ile farkı iller için yapılan 7 bin bekçi alımı sonuçlarının açıklandığı belirtildi. Peki adaylar sonuçlarını nasıl öğrenecek. Buna göre 7 bin bekçi alımına müracaat eden adayların Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesine girmesi ve 7 bin bekçi alımı sonuç duyurusunu takip ederek giriş dilekçesi ve sınav giriş belgesi eklerini indirerek incelemesi gerekmektedir.

Ayrıca başvuru sonuçlarına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Sonuçları

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 23:07
YORUM EKLE