7 Bin Bekçi Alımı Ne Zaman Yapılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7 Bin bekçi alımı talimatını verdiğini müjdelemişti. Peki bu alımlar ne zaman yapılacak.

7 Bin Bekçi Alımı Ne Zaman Yapılacak
Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamasında 7 bin bekçi alımı talimatını verdiğini müjdelemiş ve binlerce adayı sevindirmişti. Bilindiği gibi ülkemizde bekçi kadrosu oldukça rağbet gören bir kadrodur.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu açıklamasından sonra bekçi alım ilanları ile ilgili her hangi bir duyuru yapılmadı ve bildiri de yayımlanmadı. Peki 7 bin bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli mi?

HANGİ İLLERE ALIMLAR YAPILACAK

7 bin bekçi alımı talimatı verildi. Peki hangi iller için bekçi alımları yapılacak. 7 bin bekçi alımı için  İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay şehirleri için yapılması beklenmektedir.

Yukarıda isimleri geçen 6 ilden farklı olarak yine Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde ki terör şehirler içinde aralıklarla bekçi alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

DOĞU İLLERİ İÇİN BU AY ALIMLAR YAPILABİLİR

Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri için; Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Şanlıurfa ve Şırnak şehirlerine Mart ayı içerisinde bekçi alım ilanları yayımlanabilir.
İstanbul, Ankara, Adana, Mersin, Hatay ve Gaziantep illeri için alınacak olan 7 bin bekçi alımı konusunda ne zaman yapılacağına dair her hangi bir bilgi yok. Ancak aralıklar ile ilanların yayımlanması ve yıl sonuna kadar toplam 7 bin kişilik bekçi alımının yapılması beklenmektedir. Alım ilanlarının yayımlanması ile sizlere bilgi vereceğiz.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 4 yıl Önce

yaş sınırı esnetilsin 35 olsun işsiziz

asssdd
asssdd - 4 yıl Önce

şu askerliik şartı kaldırılısın bekçi alımında engel herkes için sayın cumhur başkanımız

hakan
hakan - 4 yıl Önce

Ne zaman başlayacak bekçi alımları nereden öğrene biliriz nereye sora biliriz. Bilgi vere bilirmisiniz

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Allah rızası için bir an önce başlasın artık

Mehmet
Mehmet - 4 yıl Önce

Ne zaman olacak bi kesin bilgi verin artık bi umudumuz olsun yada boş boş umut vermeyin insanlara

Oktay
Oktay - 3 yıl Önce

Sayın Cumhurbaşkanım artık yayinlansin su bekçilik ilanı yaşımız geçtikten sonrami yayınlanacak