7 Bin Bekçi Alımı İlanı Yayımlanması Bekleniyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği 7 bin bekçi alımı ilanı bekleniyor. Peki alım ne zaman yapılacak.

7 Bin Bekçi Alımı İlanı Yayımlanması Bekleniyor!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamasında 7 bin bekçi alımı talimatını verdiğini duyurmuştu. Adaylara müjdeli olarak duyurulan bu haber sonucu on binlere aday 7 bin bekçi alımı ilanı bekleniyor.

Ancak halen bekçi alımı ilanı yayımlanmadı ve adaylar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelemiş olduğu 7 bin bekçi alımı ilanının yayımlanmasını beklemektedir. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Tarih belli mi?

ALIMLAR HANGİ İLLER İÇİN YAPILACAK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kamuya 7 bin bekçi alımı yapılacağını müjdelemişti. Peki alımlar tüm Türkiye geneli mi yoksa belirli şehirler için mi yapılacaktı? Buna göre alımlar İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay illeri için yapılacak.

Peki İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Gaziantep ve Hatay illeri hariç başka iller için bekçi alımı yapılmayacak mı? Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu Bölgeleri için bekçi alımları yapılacak ancak bu alımların 7 bin bekçi alımına dahil olmaması beklenmektedir.

Buna göre Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Şanlıurfa ve Şırnak illerinde özellikle terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlar hız kesmeden devam ediyor ve bu iller için de bekçi alımlarının yapılması beklenmektedir. Yayımlanan ilanlar da aranan şartlar değişiklik göstermekte olup 7 bin bekçi alımı ilanının yayımlanması ile birlikte adaylara alımlar hakkında aranan şartlar hakkında bilgi vereceğiz. 

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
EYÜP TAŞIN
EYÜP TAŞIN - 4 yıl Önce

HAYALIMDE BEKÇİ YA DA POLIS OLMAK VARDIR D.BAKIR INŞALLAH LISE MEZUNU KALDIRILSIN LUTFEN 05317783341

Süleyman
Süleyman - 4 yıl Önce

Doğu illerinde ilköğretim mezunu alımı mı yapılacak yine

EYÜP TAŞIN
EYÜP TAŞIN - 3 yıl Önce

HAYALIMDE BEKÇİ YA DA POLIS OLMAK VARDIR LISE MEZUNU KALDIRILSIN LUTFEN BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM CUNKU COK ISTIYORUM D.BAKIR OLSUN LUTFEN 0531 778 33 41 BENI ARA SEVINIRIM LUTFEN

mesut
mesut - 4 yıl Önce

yaş sınırının 33 olmasını bekliyoruz

yaşar
yaşar - 4 yıl Önce

ya lise mezunu kaldırın sayın .başkanımmm

SERHAT
SERHAT - 3 yıl Önce

YA DOĞU İLERDE LİSE ALIMI OLMASI SAÇMA ZATEN HERKEZ MAĞDUR OLDUĞU İÇİN ÇOĞU İNSAN OKUMAMIŞ ŞARTLAR EL VERMEMİŞ ONUN İÇİN ORTAOKUL OLMASI LAZIM

Abdullah
Abdullah - 3 yıl Önce

İlk öğretim mezunu olsun

Abdullah
Abdullah - 3 yıl Önce

İlk öğretim mezunu olsun