4 Bin 741 Taşeron İşçiye Müjdeli Haber! KGM Kadro Alanların İsim Listesi Açıklandı

Karayolları Genel Müdürlüğü KGM, taşeron işçilerin kadro sonuçlarını açıkladı. Genel müdürlük ve 18 bölge müdürlüğü ile bazı birimlerde toplamda 4.741 işçinin kadroya geçtiği açıklandı. İşte KGM kadroya geçiş yapanların isim listesi..

4 Bin 741 Taşeron İşçiye Müjdeli Haber! KGM Kadro Alanların İsim Listesi Açıklandı

Karayolları Genel Müdürlüğü bölge müdürlüklerinde kadro hakkı elde eden taşeron işçilerin isim listesini belirledi. bilindiği gibi Karayolları Genel müdürlüğünde çalışan taşeron işçilerin kadroya geçişi için 2 Şubat tarihinde başlayan süreçte son aşamaya gelindi. adaylar KGM'nin açmış olduğu sınava katıldılar.696 sayılı KHK hükümlerince sürekli işçi statüsüne geçişi hak eden adayların isim listesi belli oldu. İşin olsa ekibi olarak ziyaretçilerimize bir çok kurum tarafından yapılan başvuruları ve sınav sonuçlarını açıkladık. Yeni açıklanan kurumlardan bir tanesi de Karayolları Genel müdürlüğü odu.

KGM KADRO HAKKI ELDE EDENLER İSİM LİSTESİ!

Genel Müdürlükte ve bölge müdürlüklerinde görev alan işçilerden 4741 işçinin kadro hakkı elde ettiği açıklandı. 20 Mart tarihinde adaylar sınav sonuçlarını öğrendiler. 23 Mart tarihi itibari ile açıklanan isim listesinde isimleri bulunan adaylar kadro hakkı elde etti. 18. bölge müdürlüğü, genel müdürlük, Atölye Müdürlüğü, İkmal Müdürlüğü ve KÖSO'da çalışan adayların isim listesini aşağıdaki linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

KGM kadroya geçiş sonuçları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 21:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet mehmet hasan hüseyin farkedermi
Ahmet mehmet hasan hüseyin farkedermi - 5 yıl Önce

Karayollarına alınmayan bir sürü işci var.taseron resimlerinde nereye baksan yolda çalışan işcilerin resmi mağdur olanlarda onlar elinizi vicdanınıza koyun biraz insaf

Zeynep
Zeynep - 4 yıl Önce

Takvime göre kesin kadro alanların listesi en erken 27 martta açıklanmadı gerekiyor

musa
musa - 4 yıl Önce

kara yollarında yollarda çalışan işçilerin hiçbirine kadro yok yolbakım işçileri mağdur ve çoğu işi bıraktı

isgender
isgender - 4 yıl Önce

YOL BAKIM İŞÇİLERİ MAĞDUR OLDU ESAS İŞİ YAPANLAR MAĞDUR