3. Havalimanı için Çalışacak Otobüslerin Hat Ücretleri Belli Oldu

İstanbul'a Dünya üzerinde en büyük olacak havalimanının çalışmalarının sonuna yaklaşılmıştı. 29 Ekim'de açılışının yapılacağı havalimanı istikametinde çalışacak otobüslerinde yolculardan alacağı fiyatlar belli oldu.

3. Havalimanı için Çalışacak Otobüslerin Hat Ücretleri Belli Oldu

İstanbul'da yapımına devam edilen 3. havalimanı 29 Ekim tarihinde devasa bir açılış ile hizmete açılacağı bildirilmişti. Milyonlarca yolcunun taşınacağı havalimanı sayesinde bir çok havayolu şirketi de ek seferler düzenleyerek daha çok yolcu taşıyabilecek. Hem yurt içi hem de yurt dışı aktarmaları için kullanılacak olan 3. havalimanı tüm Avrupa ülkeleri üzerinden dikkatli bir şekilde takip edilmektedir. 3. Havalimanının açılmasına çok az bir süre kala İstanbul Belediyesi havalimanı istakimatinde bulunacak ve yolcuların taşınacağı otobüslerin ücretlerinin ne kadar olacağını açıkladı. 

Açıklanan fiyarlara göre en uzak ve en yakın noktalarda yolcular 3. havalimanına taşınacak olup en ucuz otobüs bileti 18 Tl ve en pahalı otobüs bileti ise 30 Tl olacağı açıklandı. Ulaşım konusunda hiç bir sorun yaşanmayacağı hakkında garanti veren İstanbul Belediyesi 10 dakika ya da 15 dakikada bir otobüsler kalkacağını açıkladı.

150'den DAHA FAZLA OTOBÜS HİZMETİ SAĞLANDI

İstanbul'a açılacak olan 3. Havalimanı için 150'den daha fazla otobüs her gün yolcuların ulaşabilmesi için sefer düzenleyecek olup ilgili güzergahlarda 10 dakika aralar ile otobüsler kaldırılacağını açıkladı. Bu otobüsler ile havalimanı ulaşımlarını sağlayacak olan yolcular, en ucuz 18 Tl ve en pahalı da 30 Tl ücret ödeyecekler.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE