26 Ekim ŞOK Marketleri Aktüel Ürünler

Her hafta düzenli olarak hazırlanan ŞOK Marketleri aktüel ürünler bu haftada sizlerin evine en indirimli fiyatlar ile girmektedir. ŞOK Marketlerinin indirimli ürünlerine sahip olarak evinizi doldura bileceksiniz.

26 Ekim ŞOK Marketleri Aktüel Ürünler

ŞOK Marketleri tarafından hazırlanan aktüel ürünler kataloğuyla her hafta yapılan indirimler pek çok vatandaşı sevindirmektedir. 26 Ekim Cumartesi günü itibariyle başlayacak olan indirimli ürünler kataloğunda tüm ŞOK Marketlerinde geçerli olan indirimler ile karşılaşacaksınız. Hafta sonu dahil 4 gün sürecek olan aktüel indirimlerini kaçırmamanızı evinizde eksik olan ürünlerinizi şimdiden belirleyip yarın itibariyle ŞOK marketlerine akın etmeye hazırlanabilirsiniz. Sizlerin dikkatini çekecek olan indirimli ürünler haberimizin devamında..

İndirimli Aktüel Ürünler

Bu hafta itibariyle evlere indirimli bir şekilde hazırlanmış olan ürünler şunlardır; " LG K9 Akıllı Telefon, Araç İçi Süpürge, Antifrizli Cam Suyu 5 Litre, Mıknatıslı Araç Tutacağı, Akü Takviye Kablosu, Bluetooth Kulaklık, Antifrizli Cam Suyu, Radyatör Antifrizli (3 Litre), Oto Cam Sileceği, Piranha Araç İçi Süpürge, Kompresör, Akü Takviye Kablosu, Oto Paspas, Bijon Anahtarı, Lastik Tamir Kiti, Oto Minderi, Mıknatıslı Araç Tutacağı, Araç Çakmak Şarjı, Araç İçi Telefon Tutacağı, AUX/IOS Android Kablo, Ülker Çokokrem Cam Kavanoz, Limon Kokulu bulaşık deterjanı" bu ürünler ve daha fazlası yarından itibaren tüm ŞOK Marketlerinde sizleri bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2019, 19:27
YORUM EKLE