25 Nisan ve 26 Nisan Marketler Açıkmı! Lokanta ve Tatlıcılar Sipariş Alacak!

Sokağa çıkma yasağının 3 günüde ramazanın 2. günü olan 25 Nisan marketler açık mı? Pazar günü 26 Nisan marketler açık olacak mı? Bugün ve yarın fırıncılar, lokanta ve tatlıcılar sipariş alabilecekler. Detaylar haberde..

25 Nisan ve 26 Nisan Marketler Açıkmı! Lokanta ve Tatlıcılar Sipariş Alacak!

Ülke genelindeki 31 şehirde marketler 25 Nisan ve 26 Nisan cumartesi pazar günü açık olup olmayacağı en çok merak edilen ko0nular asında yer alıyor. İçişleri bakanlığından açıklanan genelgeye göre sokağa çıkma yasağının 2. ve 3. gününde marketler kapalı olacak. Bilindiği gibi 1. ve 2. gününde 09:00 ile 14:00 saatleri arasında hizmet verdi. 21 Nisan ile 22 Nisan günü sabah 08:00 ile akşam 23:00 saatleri arasında çalıştılar.

Ramazan nedeniyle tatlı ya da herhangi bir yemek siparişi vermek isteyenler için 24 saat geçerli olacak şekilde işletmelerin paket servisi yapmalarına izin verilecek. Fırınlar ve tatlıcılar evlere paket servisi şeklinde çalışabilecekler. Tatlıcılarda ekmek üretimi yapan fırınlarda sadece unlu mamuller üretimi ve satışı yapılabilecek. Geçtiğimiz gün en yakın marketten alışveriş yapma ekli bu kez tatlıcılarda olmayacak. Sadece evlere sipariş alınacak.

BUGÜN AÇIK OLACAK KURUMLAR VE İŞLETMELER;

YORUM EKLE