24. Dönem POMEM Alımı Ne Zaman Yapılacak?

24. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM polis alımı ilanı ne zaman yayımlanacak? Yeni dönem POMEM alımı ne zaman yapılacak?

24. Dönem POMEM Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde eğitimlerine devam etmekte olan Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM alım ilanları her sene yayımlanmaya devam ediyor. ortalama her ilanda en az 10 bin kişilik polis alımı yapılırken bu sene 24. dönem POMEM alımı ile eğitime devam edilecek. POMEM'de adaylara 6 ay ile 8 ay aralığında eğitim verilmekte olup bu eğitimlerine ardından adaylar polis memuru olmaktadır. Peki 24. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM alımı ne zaman yapılacak? 24. dönem POMEM alım ilanı ne zaman yayımlanacak?

POMEM İLANI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Polis Akademisi Başkanlığı 24. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM alım ilanı ne zaman yayımlanacak? Konu hakkında Polis Akademisi Başkanlığından ya da İçişleri Bakanlığından resmi bir duyuru yapılmadı ancak alım ilanına ilişkin önümüzdeki günlerde Polis Akademisi Başkanlığından duyuru yapılması bekleniyor. Yapılcak olan duyurunun ardından 24. dönem POMEM'e kaç bin polis öğrencisi alımı yapılacağı da öğrenilmiş olacak. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 15 bin polis alınacağını duyurmuştu ancak bu alımların sadece 24. dönme POMEM'i mi kapsadığı yoksa yıllık olarak tüm alımların mı kapsadığına yönelik net bir bilgi yok. POMEM polis alımı ilanı yayımlandığında bilgi sahibi olmak istiyorsanız İşin Olsa sitemizi ve mobil uygulamalarımızı takip ediniz.

POLİS ALIMI VE HABERLERİNİ BU SAYFALARDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun
Harun - 4 yıl Önce

Maliye bakanlığı ne zaman alım yapacak

Ömer ÇİFTÇİ
Ömer ÇİFTÇİ - 4 yıl Önce

Şu 23. Donem açıklansın bi durun hele

Murat
Murat - 4 yıl Önce

Açıklansın artık bekliyoruz rica ediyoruz lise mezunuda alsınlar KPSS puanı olmadan

HABIB
HABIB @Murat - 4 yıl Önce

Istersen mulakati falan da kaldirsinlae