22. Dönem POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Adaylar 22. dönem POMEM sonuçlarının açıklanmasını heyecanla bekliyor. Peki 22. Dönem POMEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

22. Dönem POMEM Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

10 binlerce aday Polis Meslek Eğitim Merkezlerine katılım göstermişti. 22. Dönem POMEM sonuçlarının açıklanmasını heyecanla beklemeye koyuldular. Polis Meslek Eğitim Merkezinde (POMEM) sözlü mülakat ve diğer aşamalar tamamlandı ve polis adayları mülakat sonuçlarını heyecan ile beklemeye başladı. Peki Polis Akademisi tarafından duyurulacak olan mülakat sonuçları ile ilgili her hangi bir açıklama yapıldı mı? Mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

İŞTE DETAYLAR

22. Dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) başvuruları 30 Mart 2018 tarihine kadar adayların başvurularını kabul etmişti. 10 binlerce lisans ve ön lisans mezunu adayın katıldığı seçme sınavı ve mülakatlar tamamlandı. Tüm aşamaları başarı ile tamamlayan adaylar mülakat sonuçlarını heyecan ile beklemeye başladı. Polis Akademisi tarafından açıklanacak olan mülakat sonuçları ile ilgili henüz kesin bir açıklama yapılmadı fakat Yozgat POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu’nun sonuçlar için 20 Temmuz’dan sonrasını işaret ettiği gibi iddiaları bulunuyor. 21. dönem POMEM alımlarına bakıldığında 10 Şubat tarihinde mülakatlar bittikten sonra 25 Şubat tarihinde mülakat sonuçları açıklanmıştı. Yani mülakat sonuçlarının açıklanması 15 gün sürmüştü. Daha önceki alımlara bakıldığında mülakat sonuçları en geç 1 ay sonra açıklandı. 22. dönem POMEM alımlarının ise sınavdan 15-20 gün sonra açıklanması bekleniyor. Mülakatlar ise 30 Haziran tarihinde yapılmıştı.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 12 ay Önce

Açıklansın artık sayın yetkililer