22. dönem POMEM 10 Bin Polis Alımı Başvuru Süreleri Uzatıldı!

Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı 22. dönem POMEM 10 bin polis alımı başvuru süreleri uzatıldı. Peki adayların hangi tarihe kadar gerçekleştirmesi gerekiyor?

22. dönem POMEM 10 Bin Polis Alımı Başvuru Süreleri Uzatıldı!

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklama da 22. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM'e toplam 10 bin polis alımı yapılacağı belirtilmişti. Bu alım ilanına kadın ve erkek adayların müracaat yapabileceği ve lisans mezunlar arasından 7 bin 200 erkek ve 800 kadın, ön lisans mezunları arasından ise bin 800 erkek ve 200 kadın polis alımı yapılacağı belirtilmişti.

Buna göre Emniyet Genel Müdürlüğü 10 bin polis alımı başvuruları normalde 23 Mart 2018 tarihinde sona ermesi gerekmekteydi ancak bugün yapılan duyuru ile başvuru süresinin uzatıldığı belirtildi. Peki yeni başvuru tarihi ne oldu? Adayların hangi tarihe kadar müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekiyor?

YENİ BAŞVURU TARİHİ NEDİR?

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM tarafından yapılan resmi açıklama da başvuru ve ücret yatırma konusunda yoğun rağbetin olması gerekçesi ile müracaatların 23 Mart 2018 tarihinden 30 Mart 2018 tarihine kadar bir hafta daha uzatıldığı belirtildi.

Buna göre ücretlerini yatırmayan, müracaatlarını gerçekleştirmeyen ve alım ilanından haberi olmayan adaylar 10 bin kişilik polis memuru alımı ilanına müracaatlarını 30 Mart 2018 tarihine kadar gerçekleştirebilir. Peki adayların hangi şartlara sahip olması gerekmektedir? 22. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezi POMEM 10 bin polis alımına nasıl başvuru yapılacağı ve alıma ilişkin tüm detayları öğrenmek için aşağıdaki linki takip ediniz.

10 BİN POLİS ALIMI İLANI BURADA

İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMAMIZ GÜNCELLENDİ!

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2018, 08:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akif
Akif - 5 yıl Önce

31 Aralık 89 da doğanlar başvuru yapıyor ama 30 Aralık'ta doğanlar yapamıyor. Yaş şartı yukseltilsin

Ahmet
Ahmet - 5 yıl Önce

Aralık 89 da doğanlar başvuru yapıyor ama 30 Aralık'ta doğanlar yapamıyor. Yaş şartı yükseltilsin

Cevikkuvvet
Cevikkuvvet - 5 yıl Önce

Tabi basvuru az ne yapsinlar uzattilar bizim gibileri garibanlari almasinlar boydan elesinler 4 milimle torpilliler onden gitsin tabi vay adaletine dunya

sevil
sevil - 5 yıl Önce

mrh bu sende gireceğimiz kpps sonuçları yoksa onümzdeki seneni kpss sonuçlarıyla girebiliyoruz

Simay
Simay - 5 yıl Önce

Yaş şartı esnetilsin

Esra
Esra - 5 yıl Önce

1989 doğumlularda pomem e girebilsin lütfen

1989
1989 - 5 yıl Önce

BiZi de alın pomem e bizim de hakkımız polis olmak bu hakkı elmüZden almayın

Eren özce
Eren özce - 5 yıl Önce

BAŞVURU AZ MILLET DAHA ÇOK PARA YATIRSIN DAHA ÇOK ELEYECEKLER