22. Dönem Polis Alımları 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığından polis alımlarına ilişkin yeni bir açıklama yapıldı. 1. Yedek Yerleştirme sonuçlarına göre Lisan mezunu 17 kadın, ön lisans mezunu 103 erkek, ön lisans mezunu 3 kadın aday yerleşti. Yeni bir yedek yerleştirme daha açıklanacak mı?

22. Dönem Polis Alımları 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Polis Akademisi Başkanlığından yeden yerleştirme sonuçları için yeni bir açıklama yapıldı. Bilindiği gibi 4 Ağustos tarihinde 22. dönem POMEM sonuçlarının açıklanmasının ardından yedek listede yer alan adaylar için yerleştirme ne zaman yapılacak merak edilmekte idi. Polis Akademisi Başkanlığı 1. yedek yerleştirmelerinde Lisans ve Ön Lisans mezunlardan toplamda 123 kişi'nin daha yerleştirmesini yaptı. Buna göre Birinci yedek yerleştirme sonuçlarını aşağıdaki bağlantıdan öğrenebilirsiniz.

İKİNCİ YEDEK YERLEŞTİRME NE ZAMAN YAPILACAK?

22. Dönem polis alımlarında 2. yeden yerleştirme sonuçları için henüz bir planlama yapılmadı. 21. Dönem polis alımlarında 2 yedek atama yapıldı. Buna göre 2. yedek yerleştirmelerde 46 aday yerleşti. Yedek listede bulunan polis adayları merakla ikinci yedek yerleştirmeler için planlama yapılmasını beklemekteler! Bu sebeple İşin olsa ziyaretçilerine 2. yedek sonuçları belli olur olmaz anlık olarak bilgilendireceğiz. Bunun için işin olsa mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

1. Yedek yerleştirme sonuçları

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 10:51

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE