21 Mart Orman Haftasında Orman Mühendislerinden Atama Talebi

21 Mart'ta düzenlenecek Orman Haftasında adaylar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu'ndan orman mühendisleri kadro isteyecek.

21 Mart Orman Haftasında Orman Mühendislerinden Atama Talebi
Bilindiği gibi her senenin 21 Mart - 26 Mart tarihleri orman haftası olarak bilinmektedir. Bu sene ki orman haftası hakkında Ankara Arena Spor Salonun da çeşitli etkinlikler düzenlenecek. 21 Mart saat: 11.00'da yapılacak olan bu etkinliklere Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katılacak.

Binlerce kişinin ve atama bekleyen orman mühendislerinin katılacağı orman haftasında mühendisler kadro isteyecek ve kadro talebinde bulunacak.

EN AZ BİN KADRO TALEBİ

Orman Mühendisleri özellikle twitter aracılığı ile pek çok yorum yapmakta ve kadro isteklerini şimdiden duyurmaktadır. 21 Mart 2017 tarihinde yapılacak olan orman haftasında mühendislerin en az bin kişilik kadro istemesi beklenmektedir.

Bilindiği gibi orman mühendisi konusun da oldukça az alım yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı orman mühendisi kadrolarında yağılmalar beklemektedir. Atama bekleyen orman mühendisleri Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun yaptığı açıklamalarında kadro konusunda bahsetmesini bekledi ancak bu konu hakkında Bakan Veysel Eroğlu'ndan her hangi bir duyuru gelmedi.

21 Mart 2017 saat: 11.00'da Ankara Arena Spor Salonunda yapılacak olan orman haftası etkinliklerine Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılması beklenmektedir. Bu görüşmelerde orman mühendisleri binlere kadro isteyecek. Bakalım kadro hakkında bir duyuru yapılacak mı

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 4 yıl Önce

haber için teşekkürler orman mühendisleri olarak müjde bekliyoruz artık..

ysf6381
ysf6381 - 4 yıl Önce

bu ülkedeki tüm ormanlar devlete ait. orman mühendislerinin tek umudu devlet kapısı. diğer mesleklere saygısızlık degil ama diğer meslekler özelde de imkanları varken acil atanması gereken ilk kurum orman ve su işleri bakanlığıdır.

AtamaBekleyen Ormancı
AtamaBekleyen Ormancı - 4 yıl Önce

#21martdunyaormancilikgunu Orman Mühendisleri müjde bekliyor...

atanamayan orman mühendisi
atanamayan orman mühendisi - 3 yıl Önce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı niye hala bir açıklama yapmıyor kadrolar ile ilgili istihdam seferberliğine katılmayacak mı yoksa 2017 yılı performans planlamasında 1100 personel alımı planlanmaktadır yazıyordu ne zaman açıklama yapılacak orman mühendisleri olarak artık bir açıklama bekliyoruz müjde bekliyoruz..!!!

Bilal
Bilal - 4 yıl Önce

Mrn nasıl başvuru yapıyoruz.

atama bekleyen orman müh
atama bekleyen orman müh - 3 yıl Önce

orman mühendislerine bu yıl 2017 yılı için sadece 5 kadro verilecek diye duyumlar geliyor gerçekten bu doğruysa yazık 10.000 mezun işsiz orman mühendisi 2016 kpss ye girdi eğer 5 kişi alınacaksa bu iddia doğruysa kapatalım 12 orman fakültesini gerek yok...!!!